wawainfo.pl > Korki Warszawa

Korki Warszawa

Informacje o korkach w Warszawie

materiał ilustracyjny
17.06.2022 02:02 Rowerzysta potrącony na przejściu dla pieszych. Utrudnienia ruchu w kierunku centrum

Rowerzysta potrącony na przejściu dla pieszychDnia 09.04.2021, przed południem doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty i tramwaju linii 33 jadącej w kierunku centrum miasta. Do zajścia doszło na skrzyżowaniu ulicy Puławskiej z Goworka.Podczas przekraczania przejścia dla pieszych, cyklistą został potrącony przez jadący tramwaj. Według wstępnych ustaleń służb miejskich, został on przewieziony z obrażeniami ciała do szpitala. Policja nie ustaliła jeszcze okoliczności zdarzenia. Nie wiadomo więc, czy ofiara wypadku przekraczała pasy w sposób legalny, czy też doszło do wtargnięcia na czerwonym świetle.Utrudnienia ruchu w kierunku do centrumNadkomisarz Jarosław Florczak zaznaczył, że z powodu wypadku został wstrzymany ruch tramwajowy w kierunku centrum. Oznacza to, że tramwaje linii 4, 10, 14, 18 i 35 nie będą kursowały w pełnym zakresie rozkładowym, do czasu usunięcia szkód.Uruchomiono autobusową linię zastępczą W związku z utrudnieniami uruchomiono autobusową linię zastępczą Z na trasie:Królikarnia 02 - Puławska - Marszałkowska - Pl. Konstytucji 02.Linia Z kursuje wyłącznie w kierunku centrum, do momentu aż tory tramwajowe będą ponownie przejezdne.

Korki w Warszawie
19.03.2022 03:32 Warszawa w korkach. Solidne opóźnienia, niektóre trasy stoją

Wraz z godzinami szczytu w Warszawie utworzyły się gigantyczne korki. Poważne opóźnienia występują zarówno na południu, jak i na północy miasta. Najgorsza sytuacja ma miejsce na Wisłostradzie. Powrót z wakacji, nauka stacjonarna i praca zdalna skutecznie sprzyjają powstawaniu korków. Szczególnie zakorkowane są wjazdy do Wilanowa i Mokotowa z Konstancina-Jeziorna i Piaseczna. Zatłoczona jest także ulica Puławska na długości od trasy S2 aż do Ludwika Waryńskiego. Kierowcy utkną na drodze, jeśli zdecydują się na podróż Wisłostradą oraz Dolinką Służewiecką.

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
19.03.2022 03:31 Ogromne korki w Warszawie. Wszystko stoi

Ogromne korki w Warszawie. Ulice na Mokotowie, Ursynowie, Śródmieściu, Woli i Ochocie dosłownie stoją. Tuż po ulewach natężenie ruchu zaczęło drastycznie rosnąć. Duże natężenie ruchu występuje na całej długości Dolinki Służewieckiej. Zakorkowane jest także skrzyżowanie Wilanowskiej z Puławską. Na Dolnym Mokotowie problemy występują na skrzyżowaniu Bonifacego z Sobieskiego.

Kierowcy muszą przygotować się na spore utrudnienia w związku z remontem na Rembertowie
19.03.2022 03:29 Ogromne utrudnienia dla kierowców. Rembertów stoi

Rembertów ogarnął drogowy paraliż. Kierowcy zmierzający w stronę centrum utknęli w ogromnych korkach. Kilka ulic jest zupełnie nieprzejezdnych. Wszystko z powodu budowy drugiej estakady nad skrzyżowaniem ulic Rekruckiej, Żołnierskiej i Marsa.

Korki w Warszawie
19.03.2022 03:28 Korki w całej Warszawie. Wiemy, których ulic unikać

Ogromne korki w stolicy. Całe miasto stoi. Najgorsza sytuacja ma miejsce na Ursynowie, Mokotowie i na Śródmieściu. Unikajcie popularnych skrzyżowań. Zaplanujcie podróż ze sporym wyprzedzeniem. Utrudniony przejazd występuje na skrzyżowaniu Belwederskiej i Spacerowej. Problemy z ruchem dotyczą także ulicy Jurija Gagarina. Zakorkowany jest także Most Łazienkowski w kierunku Pragi Południe.

korek
19.03.2022 03:27 Korek na S8. Spore utrudnienia, ZTM ostrzega pasażerów

Korek na S8. Od rana duże utrudnienia na ekspresówce. Są utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej.Utrudnienia w kursowaniu linii 104,112, 132, 134, 145,156, 186, 240,326, 414, 518, 705 , 735 i E-9.Z powodu warunków drogowych w ciągu al.Armii Krajowej – Toruńska występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 104,112, 132, 134, 145,156, 186, 240,326, 414, 518, 705 , 735 i E-9. Możliwe opóźnienia kursów.Jak podaje WTP, możliwe są również opóźnienia innych linii kursujących ciągami okolicznymi. Utrudnienia również dla kierowców w kierunku Poznania. Zator rozpoczyna się na wysokości Wisły i kończy przy ul. Głębockiej.Jak podaje oficer prasowy stołecznej policji "Zdarzenie nie jest wynikiem wypadku ani kolizji." O dalszych utrudnieniach na drodze S8 będziemy informować.

zakazodwożeniadziecidoszkoły
19.03.2022 03:27 Zakaz odwożenia dzieci do warszawskich szkół? Ważne wieści dla rodziców

Władze miasta planują ograniczyć ruch samochodowy w okolicach warszawskich podstawówek. Powód - zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych. Wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski 9 czerwca zapowiedział zmiany dotyczące ruchu samochodowego w okolicach stołecznych podstawówek. Jak twierdzi, "to początek większej dyskusji w dzielnicach z rodzicami i dyrektorami szkół''. Pomysł z pewnością nie spodoba się wszystkim, bo znacząco utrudni organizację życia niektórym rodzicom.

Wisłostrada
19.03.2022 03:27 Na Wisłostradzie zapadł się asfalt. Utrudnienia w ruchu

Na Wisłostradzie niespodziewanie zapadł się asfalt. Wezwano służby. Panują utrudnienia w ruchu drogowym. Pojazdy mogą poruszać się tylko jednym pasem. Skontaktowaliśmy się rzeczniczką m.st. Warszawy, która potwierdziła, że doszło do zdarzenia. Incydent miał miejsce 9 czerwca w godzinach popołudniowych. Wisłostrada stanęła w korku przez zapadnięty asfalt. Asfalt miał zapaść się przy samej studzience na Wisłostradzie, na wysokości Cytadeli. Z naszych informacji wynika, że zablokowany jest jeden pas w kierunku centrum stolicy.

Warszawa
19.03.2022 03:27 Ogromne korki w kierunku Warszawy. Wszystko stoi, nie da się przejechać

Warszawa. Gigantyczne korki w stolicy i okolicach Mazowsza. Przepełnione są między innymi trasy S8, S7, S2. W rozmowie z wawainfo.pl policja zaapelowała o szczególną ostrożność na drogach. Z natężenia ruchu badanego przez google maps, wynika, że około godziny 18 zakorkowane była trasa S8 na wysokości mostu Grota-Roweckiego Kolejny korek na S8 można dostrzec między Radzyminem a Wyszkowem. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami również na S7 między Nowym Dworem Mazowieckim a Łomiankami. Osoby, które jadą z do Warszawy z Gdańska muszą zmierzyć się z korkiem na "siódemce" między Nidzicą a Mławą.