wawainfo.pl
Kolejki do McDonald's w Legionowie

Zdj. Sławek Moczulski

Dantejskie sceny przed McDonald's w Legionowie. Kierowcy dosłownie oszaleli

25 Listopada 2020

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

Od dzisiaj w ofercie restauracji McDonald's znów znaleźć można niezwykle popularną Kanapkę Drwala. Burger cieszy się niezwykłym wzięciem, a dowodem na to jest sytuacja z Legionowa. Kierowcy podjeżdżający do restauracji wpadają w szał - czekają w ko

Kanapka Drwala wróciła do oferty

Sezonowe burgery w ofercie McDonald's od lat cieszą się niezwykłą popularnością. Mitem obrosły wyczekiwania na coroczny powrót Kanapek Drawa. 2020 roku nie mógł być pod tym względem inny. Przysmak dostępny jest w ofercie od środy, 25 listopada.

Smakosze wyruszyli dzisiaj do restauracji w poszukiwaniu Kanapek Drwala, dostępnych w aż pięciu wersjach - klasycznej, podwójnej, z żurawiną, z kurczakiem oraz na ostro. Zimowe szaleństwo ogarnęło klientów do tego stopnia, że w niektórych miejscach zaczęły tworzyć się kolejki oraz zatory. Nie tylko wewnątrz lokacji, ale również w McDrive.

Jak informuje nas czytelnik, w Legionowie na ul. Jagiellońskiej rozgrywają się niebywałe sceny. Do McDrive w restauracji McDonald's utworzyły się długie na prawie 200 metrów kolejki, w których czekają kierowcy.

W Legionowie kierowcy czekają na swoje burgery w kolejkach

Samochody nie mogą wjechać na parking, blokują uliczny przejazd innym autom, a jednocześnie zniecierpliwieni kierowcy zaczynają zachowywać się bardzo agresywnie, raz po raz używając klaksonów.

Nasz czytelnik przekazał nam informację i wspomniał, że tak długiej kolejki nie widział już dawno. Podobno na dostanie się do okienka i złożenie zamówienia trzeba czekać kilkanaście minut.

Co znajdziemy w Kanapce Drwala?

Z czego składa się tradycyjna Kanapka Drwala? W burgerze znajdziemy placek serowy, wołowinę, dwa plastry bekonu, sałatę oraz prażoną cebulkę. Wszystko podane jest w bułce serowo-bekonowej, a smak dopełnia sos z przyprawami. W wariancie ostrym całość uzupełnia papryczki jalapeno i pikantny sos.

W podstawowej wersji Kanapka Drwala liczy aż 855 kcal. Burger dostępny jest w ofercie sezonowej McDonald's już od ponad 10 lat.

Co ciekawe, w tym roku w ofercie zabrakło burgera w wersji wegetariańskiej.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Mazowsze

Mazowsze. Zahaczył o przyczepę, wpadł w poślizg i dachował

Czytaj więcej >

Mazowsze

Józefosław. Aż 20 zgłoszeń po silnej ulewie

Czytaj więcej >
Nad całym Mazowszem przeszły silne burze z intensywnymi opadami i porywistym wiatrem

Mazowsze

Burze nad Polską: 588 interwencji straży pożarnej na Mazowszu

Czytaj więcej >
Wypadek

Mazowsze

Samochód uderzył w drzewo. Jedna osoba nie żyje

Czytaj więcej >
Facebook/Policja Wyszków

Mazowsze

Tragiczny wypadek pod Wyszkowem. Mężczyzna spadł z ciągnika. Wpadł pod koła, nie żyje

Czytaj więcej >
Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne

Mazowsze

Wypadek na trasie S7. Zablokowana droga w kierunku Gdańska

Czytaj więcej >