wawainfo.pl > Ulice > Warszawa w korkach. Solidne opóźnienia, niektóre trasy stoją
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:32

Warszawa w korkach. Solidne opóźnienia, niektóre trasy stoją

Korki w Warszawie
Zdjęcie ilustracyjne AGENCJA SE/East News

Wraz z godzinami szczytu w Warszawie utworzyły się gigantyczne korki. Poważne opóźnienia występują zarówno na południu, jak i na północy miasta. Najgorsza sytuacja ma miejsce na Wisłostradzie.

Powrót z wakacji, nauka stacjonarna i praca zdalna skutecznie sprzyjają powstawaniu korków. Szczególnie zakorkowane są wjazdy do Wilanowa i Mokotowa z Konstancina-Jeziorna i Piaseczna.

Zatłoczona jest także ulica Puławska na długości od trasy S2 aż do Ludwika Waryńskiego. Kierowcy utkną na drodze, jeśli zdecydują się na podróż Wisłostradą oraz Dolinką Służewiecką.

Poważne korki w Warszawie

Z problemami możemy zmierzyć się także przemierzając ulicę Wincentego Rzymowskiego. W cierpliwość powinny uzbroić się osoby, które próbują dojechać na Górny Mokotów przez ulice Idzikowskiego, Dolną i Aleję Wilanowską.

Samochody ustawiają się jeden po drugim na drodze wojewódzkiej numer 717, 631 i na drodze krajowej numer 7.Poważne opóźnienia występują także na trasie S8 między miejscowością Mory, a mostem imienia generała Grota-Roweckiego.

Zatłoczone są Aleje Jerozolimskie i Trasa Łazienkowska. Trudno przedostać się przez okolice ronda Dmowskiego i Świętokrzyskiej.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, zdjęcie główne: AGENCJA SE/East News

Powiązane