#raportwawa 20:05 Wypadek w miejscowości Cieśle. Motocyklista nie żyje

Autor - 16 Czerwca 2020
#raportwawaŹródło: Pixabay

#raportwawa. Ruszamy z relacją na żywo z Warszawy i okolic. W #raportwawa znajdziecie najnowsze informacje o korkach, wypadkach, pożarach, utrudnieniach i wszystkich najważniejszych wydarzeniach. Daj nam znać przez hasztag #raportwawa na Facebooku, Twitterze lub na naszej grupie "Warszawa na sygnale". Możesz też napisać do nas maila na adres: redakcja@wawainfo.pl. Czekamy na wasze informacje, filmy i zdjęcia. Poniżej wydarzenia z Warszawy we wtorek 16.06.2020 minuta po minucie.

20:05 Wypadek w miejscowości Cieśle. Motocyklista nie żyje

W miejscowości Cieśle w powiecie płockim doszło do poważnego wypadku. Zderzył się samochód osobowy z motocykle. 21-letni motocyklista nie żyje. Na miejscu policja pod nadzorem prokuratora ustala przyczyny wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana.

18:37 Korek na S8. Bus zderzył się z volkswagenem

Na trasie S8 na wysokości ulicy Marywilskiej w kierunku Bielan zderzyły się dwa pojazdy - samochód osobowy i bus. W zdarzeniu nikt nie został ranny. W wyniku zderzenia aut zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Poznania. Występują duże utrudnienia dla kierowców.

17:46 Kobieta znalazła zwłoki nad Wisłą

Spacerująca brzegiem Wisły kobieta natrafiła na ciało pod mostem przy drodze krajowej numer 7 od strony Zakroczymia. Policja rzeczna wyłowiła ciało mężczyzny. Nieznana jest jego tożsamość. Działania funkcjonariuszy wykonywane są z udziałem prokuratora. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

15:55 Akcja pirotechników w BUW

O godzinie 15.00 na komendę policji wpłynęło zawiadomienie o podłożeniu ładunku wybuchowego w Bibliotece Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej. Budynek został ewakuowany, a na miejscu trwają czynności policyjne. W związku ze zdarzeniem w ciągu ul. Dobrej na odcinku od ul. Leszczyńskiej do ul. Karowej wstrzymany został ruch. Samochody i autobusy kierowane są na trasy objazdowe.

15.14 Strażacy jechali do wypadku, mieli kolizję

Straż pożarna, która jechała do wypadku na ul. Kwitnącej zderzyła się z samochodem osobowym na skrzyżowaniu Wólczyńskiej i Reymonta.

14.28 Mężczyzna podpalił się przed Sejmem

Mężczyzna podpalił się przed budynkiem Sejmu w Warszawie. Na miejscu natychmiast pojawiła się policja i straż pożarna. Funkcjonariusze rzucili się mu na pomoc, ugasili go i przekazali pogotowiu ratunkowemu. Nie wiadomo w jakim stanie jest poszkodowany. Policja nie przekazuje szczegółów na temat jego stanu zdrowia.Więcej informacji podaliśmy tutaj

14.04 Bielany: potrącenie dwóch osób na przejściu dla pieszych

Wypadek na ulicy Kwitnącej na Bielanach. Na przejściu dla pieszych potrącone zostały dwie osoby. Trwa akcja ratunkowa. ZTM informuje, że w związku z zablokowanym przejazdem w rejonie skrzyżowania: ul. Stefana Żeromskiego / Al. Władysława Reymonta, autobusy linii 110, 116 i 303 skierowano na objazdy. Linie: 110, 116 jadące w kierunku: CH Łomianki / Chomiczówka: Żeromskiego – Reymonta – Conrada – Wólczyńska i dalej swoją trasą. Linia: 303 jadąca w kierunku: Plac Wilsona: Reymonta – Broniewskiego – Jarzębskiego – Żeromskiego i dalej swoją trasą.

12.56 Potrącenie 16-latka w alei Solidarności

16-letni chłopiec jadący na rowerze został potrącony przez taksówkarza w pobliżu skrzyżowania ulicy Szwedzkiej z Aleją Solidarności. Chłopiec został zabrany do szpitala

11.28 Zerwany balkon na Białołęce przygniótł mężczyznę

Na Nowodworach miał miejsce poważny wypadek. Mężczyzna został przygnieciony przez oberwany balkon. Na miejscu zdarzenia trwa akcja służb ratunkowych.

10.20 Utrudnienia w metrze

Na I linii metra pojawiły się znaczne utrudnienia. Wystąpiła awaria na stacji Politechnika, w związku z czym metro kursowało w dwóch pętlach, a cztery stacje zostały zamknięte. Wprowadzono zastępcze połączenia autobusowe. O godzinie 10:40 nastąpiło zakończenie utrudnień, pociągi metra wróciły do normalnego kursowania.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News