wawainfo.pl
#raportwawa

Wikipedia, By Cezary Piwowarski - Praca własna, CC

#raportwawa 19:48 Drzewo spadło na zabytkową dzwonnicę na Kamionku

17 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Udostępnij:

#raportwawa. Relacja na żywo z Warszawy i okolic. W #raportwawa znajdziecie najnowsze informacje o korkach, wypadkach, pożarach, utrudnieniach i wszystkich najważniejszych wydarzeniach. Daj nam znać przez hasztag #raportwawa na Facebooku, Twitterze lub na

19:48 Drzewo spadło na zabytkową dzwonnicę na Kamionku 

Na zabytkową dzwonnicę, która znajduje się na terenie Cmentarza Kamionkowskiego przewróciło się drzew. Na miejsce zdarzenie przyjechała straż pożarna 

18:10 Sytuacja na drogach wraca do normy 

- W tej chwili sytuacja na drogach się uspokoiła i nie ma żadnych nowych zgłoszeń dotyczących wypadków lub kolizji na drogach. Wcześniejsze zdarzenia na drogach były ściśle związane z warunkami atmosferycznymi jakie panowały w Warszawie - przekazał Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji.

17:36 Drzewo przewróciło się na dwa samochody

W miejscowości Worów, w gminie Grójec o godzinie 14.40 drzewo przewróciło się na jezdnię i dwa samochody. Na miejscu zdarzenia pracuje straż pożarna oraz policja. 

17:22  W Pruszkowie drzewo spadło na samochód. 

W Pruszkowie drzewo spadło na samochód. Na miejscu zdarzenia pracuje straż pożarna. 

16:53 120 interwencji strażaków

Mazowieccy strażacy interweniowali 120 razy w związku z zalaniami i powalonymi drzewami. 

16:48 Ogromna powódź w Warszawie. Auta dosłownie utonęły na ulicy. Sytuacja jest dramatyczna

Burza, która przeszła nad Warszawą, spowodowała niemałe utrudnienia. Wisłostrada pod mostem Poniatowskiego jest zalana. Spowodowało to ogromne korki. Więcej informacji tutaj.

16:44 Zderzenie aut na S8. Tworzy się ogromny korek 

Na al.Obrońców Grodna, kilka metrów za skrzyżowaniem tej alei z al. Prymasa Tysiąclecia w kierunku Pragi-Północ doszło do zderzenia dwóch aut. Na miejscu pracuje policja. Tworzy się ogromny, kilkukilometrowy korek.

16:25 Utrudnienia w kursowaniu autobusów na Pradze-Południe. Drzewo przewróciło się na jezdnię 

Od 15:55 trwają utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 111, 123, 507 i 509. Zablokowany został przejazd ulicą Saską, w rejonie zespołu przystanków Walecznych w obu kierunkach.

16:00 Kolizja na Alejach Jerozolimskich

Doszło do kolizji na Alejach Jerozolimskich na wysokości centrum handlowego Blue City. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe marki Peugeot i Dacia. Zablokowany jest jeden pas ruchu. Tworzy się duży korek w kierunku centrum.

15:32 Tragiczny wypadek w powiecie Żuromińskim

Śmiertelny wypadek w powiecie Żuromińskim. Samochód osobowy potrącił dziecko. Mimo reanimacji, 9-latek zmarł. Więcej informacji podajemy tutaj.

15:12 Gigantyczny korek na S8

Korek na S8 ciągnie się już 8 kilometrów. Na trasie możliwe są utrudnienia. 

14:40 Kobieta zasłabła w tramwaju

Zasłabła pasażerka jadąca tramwajem linii 24. W związku z tym wstrzymano ruch tramwajów na Moście Poniatowskiego w kierunku Bemowa. Pojazdy kierowane były na objazdy. Sytuacja została już opanowana i tramwaje linii 9 i 24 są przywracane na podstawowe trasy.

14:23 Utrudnienia na S8. Samochód wjechał do rowu

Na obwodnicy Radzymina w kierunku warszawy doszło do wypadku. Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad samochód osobowy najechał na bariery, a następnie wjechał do rowu. Zablokowany jest prawy pas. W wypadku ranna została jedna osoba.

13:42 Burza nad Warszawą

Zgodnie z ostrzeżeniami IMGW nad Warszawę przybył front burzowy. Prognozowane są burze z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. IMGW ostrzega, że miejscami może spaść grad.

13.30 Autobusy i tramwaje nie kursują

W środę 17 czerwca w Warszawie zaplanowane zostały zgromadzenia i przemarsze. Zgromadzenia rozpoczęły się o godzinie 11.00 w okolicach placu Zamkowego, później uczestnicy przejdą wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia, Nowego Światu, pl. Trzech Krzyży, aż do ulicy Wiejskiej przed Sejm RP. Utrudnienia mają zakończyć się około godziny 16.00. W związku ze zgromadzeniami nastąpią zmiany w komunikacji miejskiej. Inną trasą pojadą tramwaje linii:  7, 9, 22, 24, 25 oraz autobusy: E-2, 102, 105, 108, 111, 116, 117, 118, 127, 128, 158, 166, 171, 175, 178, 180, 195, 222, 503, 507, 518 i 521.

11:00 Zderzenie pojazdów na S8. Utrudnienia

Na S8 duży korek. Jak potwierdziła policja, na ulicy Toruńskiej przed zjazdem na ulicę Modlińską zderzyły się dwa pojazdy.

Alicja GuzAutor

Alicja Guz jest redaktorką strony. Zanim zaczęła swoją przygodę z Wawa Info pracowała jako copywriter oraz specjalista ds. Public Relations. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobywała podczas studiów dziennikarskich na UMCS w Lublin

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Rafał Trzaskowski poinformował o śmierci prezesa Związku Powstańców Warszawskich

Czytaj więcej >

Wiadomości

Pierwsza restauracja w stolicy dla zaszczepionych klientów

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje ksiądz prałat Marian Rola. W piątek pogrzeb duchownego

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rafał Trzaskowski ostrzega przed skutkami Polskiego Ładu

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje profesor Jan Stanienda

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wiadomości

26 września rusza 43. Maraton Warszawski. Nadchodzą utrudnienia

Czytaj więcej >