wawainfo.pl

KP PSP (zdjęcie ilustracyjne)

Milanówek. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyzne

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Jakub Bujnik

W poniedziałek rano doszło do śmiertelnego potrącenia na wysokości stacji Milanówek. Pod pociąg relacji Grodzisk Mazowiecki - Warszawa wpadł mężczyzna w starszym wieku. Obecnie na miejscu pracują policyjni technicy pod nadzorem prokuratora. Występują utrudnienia w kursowaniu pociągów.

- Około godziny 9.20 otrzymaliśmy informacje od dyżurnego ruchu o śmiertelnym potrąceniu osoby. Do zdarzenia doszło pomiędzy stacją Milanówek a stacją Brwinów. Mężczyzna przechodził w miejscu do tego nie przeznaczonym, poza stacją. Obecnie prowadzimy czynności pod nadzorem prokuratura - mówi w rozmowie z wawainfo.pl asp. szt. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Jak udało się ustalić naszej redakcji - był to starszy mężczyzna. Policja prowadzi czynności mające na celu ustalić tożsamość ofiary oraz okoliczności w jakich doszło do wypadku. Śledczy mają ustalić czy był to nieszczęśliwy wypadek czy samobójstwo.

Koleje Mazowieckie informują o utrudnieniach na odcinku Warszawa Wschodnia - Skierniewice.

- Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa – Skierniewice (odcinek Grodzisk Mazowiecki - Pruszków). Niektóre pociągi mogą być odwołane, kursować w skróconej relacji, opóźnione.Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie - informuje przewoźnik.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Mazowsze

Mogielnica. Tragedia na budowie, nie żyje mężczyzna
Czytaj więcej >

Mazowsze

Odszedł kolejny Powstaniec Warszawski. W wieku 98 lat zmarła Leokadia Zofia Grabowska
Czytaj więcej >

Mazowsze

Żuromin. Nawałnica zerwała dach sklepu
Czytaj więcej >

Mazowsze

Konstancin-Jeziorna: kobieta boso i w samej piżamie pobiegła na komisariat
Czytaj więcej >

Mazowsze

Poszukiwana listem gończym 26-latka złapana. Wraz z partnerem podróżowała autem, oboje byli kompletnie pijani
Czytaj więcej >

Mazowsze

Tajemnicze zwłoki z Jadwisina pod Serockiem. W nocy z wtorku na środę odnaleziono ciało młodego mężczyzny
Czytaj więcej >
Jakub Bujnik

Warsztat dziennikarski szkoliłem w zespole redaktorów i wydawców redakcji TVN24. Następnie przez kilka lat pracowałem jako reporter w największym branżowym portalu lotniczym w Polsce - pasazer.com. Tam sprawowałem funkcje redaktora prowadzącego, zajmującego się wszystkim redakcjami serwisu. Publikowałem również na łamach portalu turystycznego Fly4Free.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]