wawainfo.pl > Mazowsze > Milanówek. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyzne
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:36

Milanówek. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyzne

straż tory
KP PSP (zdjęcie ilustracyjne)

W poniedziałek rano doszło do śmiertelnego potrącenia na wysokości stacji Milanówek. Pod pociąg relacji Grodzisk Mazowiecki - Warszawa wpadł mężczyzna w starszym wieku. Obecnie na miejscu pracują policyjni technicy pod nadzorem prokuratora. Występują utrudnienia w kursowaniu pociągów.

- Około godziny 9.20 otrzymaliśmy informacje od dyżurnego ruchu o śmiertelnym potrąceniu osoby. Do zdarzenia doszło pomiędzy stacją Milanówek a stacją Brwinów. Mężczyzna przechodził w miejscu do tego nie przeznaczonym, poza stacją. Obecnie prowadzimy czynności pod nadzorem prokuratura - mówi w rozmowie z wawainfo.pl asp. szt. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Jak udało się ustalić naszej redakcji - był to starszy mężczyzna. Policja prowadzi czynności mające na celu ustalić tożsamość ofiary oraz okoliczności w jakich doszło do wypadku. Śledczy mają ustalić czy był to nieszczęśliwy wypadek czy samobójstwo.

Koleje Mazowieckie informują o utrudnieniach na odcinku Warszawa Wschodnia - Skierniewice.

- Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa – Skierniewice (odcinek Grodzisk Mazowiecki - Pruszków). Niektóre pociągi mogą być odwołane, kursować w skróconej relacji, opóźnione.Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie - informuje przewoźnik.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi:
Powiązane