wawainfo.pl > Ulice > Bielany. Bus uderzył w betonowy słup i wylądował na boku
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 18.06.2022 02:02

Bielany. Bus uderzył w betonowy słup i wylądował na boku

Pogotowie i straż pożarna
zdjęcie ilustracyjne

W piątek wieczorem na Bielanach przy skrzyżowaniu ulicy Wóycickiego i Ptasi Raj, samochód typu bus uderzył w betonowy słup. Siła uderzenia spowodowała, że pojazd wylądował kilkadziesiąt metrów dalej. Jedna osoba została poszkodowana.

- Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy około godziny 17.20. Strażacy musieli wyciągnąć osobę zakleszczoną w pojeździe. Kierowca busa po udzieleniu pierwszej pomocy został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego - mówi mł. kpt. Małgorzata Centała z Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Kierowca volkswagena był trzeźwy.

- Bus volkswagen transporter uderzył w betonowy słup i wylądował na boku - mówi w rozmowie z wawainfo.pl Małgorzata Wersucka z Komendy Stołecznej Policji.

Do zdarzenia doszło w okolicy bramy północnej Cmentarza Północnego. Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień na ul. Wóycickiego.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi:
Powiązane