wawainfo.pl > Mazowsze > Wypadek z udziałem pieszego w Piasecznie
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:35

Wypadek z udziałem pieszego w Piasecznie

z ostatniej chwili - wawa info

W sobotę wieczorem doszło do potrącenia pieszego na pasach przy skrzyżowaniu ulicy Dworcowej i Nadarzyńskiej w Piasecznie. Miejsce zdarzenia zabezpiecza policja, pogotowie oraz straż pożarna.

- Do zdarzenia doszło o godzinie 19.07. Kierujący pojazdem marki chrysler potrącił pieszego na przejściu. Kierowca był trzeźwy. Poszkodowany został zabrany do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego - mówi w rozmowie z wawainfo.pl, Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji.

Droga jest zamknięta. Występują utrudnienia w komunikacji miejskiej.

- Z uwagi na zdarzenie drogowe w Piasecznie w rejonie ulic Dworcowa / Nadarzyńska autobusy linii: 707, 709, L-1, L23, L24, L25, L39 w obu kierunkach skierowano ulicami: … – Dworcowa – Nadarzyńska – Żytnia – Jana Pawła II – …, z pominięciem przystanków w zespołach: Dworcowa, Jarząbka - informuje Warszawski Transport Publiczny.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi:
Powiązane