wawainfo.pl
straż pożarna

PSP (zdjęcie ilustracyjne)

Wypadek na Modlińskiej. Dwie osoby w szpitalu

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Jakub Bujnik

Udostępnij:

W środę popołudniu doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych na ulicy Modlińskiej na wysokości skrzyżowania z Żerańską. W wypadku zostały poszkodowane dwie osoby, które przetransportowano do szpitala.

- Po godzinie 16 doszło do zderzenia dwóch samochodów marki toyota i volkswagen, w zdarzeniu ucierpiał także samochód marki bmw. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi - mówi w rozmowie z wawainfo.pl, asp. sztab. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodaje samochód marki bmw nie uczestniczył bezpośrednio w zdarzeniu, a został uszkodzony odłamkami z pojazdów, które się zderzyły.

Do zdarzenia doszło na jezdni od Legionowa w kierunku Jagiellońskiej i trasy S8. Na miejscu pracowała policja, pogotowie oraz straż pożarna. Obecnie swoje czynności prowadzą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz służby drogowe.

Kierowców czekają dość duże utrudnienia - ponad kilometrowy korek tworzy się od początku wiaduktu nad ulicą Płochocińską, a kończy się przy ulicy Żerańskiej przy której doszło do wypadku.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Jakub BujnikAutor

Jestem redaktorem portalu wawainfo.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: jakub.bujnik@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Flickr/Janusz Jakubowski - zdjęcie ilustracyjne

Awaria w warszawskim metrze. Występują utrudnienia dla podróżujących

Czytaj więcej >

Zamkną Powstańców Śląskich i Górczewską

Czytaj więcej >

Kiedy w końcu pojedziemy Wschodnią Obwodnicą Warszawy?

Czytaj więcej >
Śmiertelny wypadek (zdj. ilustracyjne)

Mężczyzna nie żyje, nastolatek jest ciężko ranny. Tragedia w centrum Warszawy

Czytaj więcej >