wawainfo.pl > Ulice > Wypadek na Modlińskiej. Dwie osoby w szpitalu
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 17.06.2022 02:02

Wypadek na Modlińskiej. Dwie osoby w szpitalu

straż pożarna
PSP (zdjęcie ilustracyjne)

W środę popołudniu doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych na ulicy Modlińskiej na wysokości skrzyżowania z Żerańską. W wypadku zostały poszkodowane dwie osoby, które przetransportowano do szpitala.

- Po godzinie 16 doszło do zderzenia dwóch samochodów marki toyota i volkswagen, w zdarzeniu ucierpiał także samochód marki bmw. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi - mówi w rozmowie z wawainfo.pl, asp. sztab. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodaje samochód marki bmw nie uczestniczył bezpośrednio w zdarzeniu, a został uszkodzony odłamkami z pojazdów, które się zderzyły.

Do zdarzenia doszło na jezdni od Legionowa w kierunku Jagiellońskiej i trasy S8. Na miejscu pracowała policja, pogotowie oraz straż pożarna. Obecnie swoje czynności prowadzą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz służby drogowe.

Kierowców czekają dość duże utrudnienia - ponad kilometrowy korek tworzy się od początku wiaduktu nad ulicą Płochocińską, a kończy się przy ulicy Żerańskiej przy której doszło do wypadku.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi:
Powiązane