wawainfo.pl > Zakupy

Zakupy

zakupy

Sanepid wycofuje ze sklepów w całej Polsce popularne chipsy
19.03.2022 03:38 GIS wycofuje ze sklepów popularne chipsy. Z powodu złego oznakowania produkt jest zagrożeniem dla alergików

Lepiej sprawdźcie, co wylądowało ostatnio w waszych koszykach. Sanepid pilnie wycofuje ze sklepów popularne chipsy. Z powodu jednego błędu spora część konsumentów znalazła się w ogromnym zagrożeniu.Pilna informacja sanepidu dotycząca popularnej marki chipsów. Znaleźć można było je na półkach sklepów w Warszawie oraz na całym Mazowszu. Sytuacja jest poważna, gdyż z powodu błędnego oznaczenia spora część klientów mogła znaleźć się w ogromnym niebezpieczeństwie. O co chodzi?

imago stock&people/EAST NEWS
19.03.2022 03:33 Auchan wprowadza usługi pocztowe. I omija zakaz handlu w niedziele

Auchan to kolejna sieć handlowa, która otworzy swoje placówki w niedziele. Stanie się tak oczywiście dzięki wprowadzeniu w sklepach sieci usług kurierskich i pocztowych. Nazwa operatora ma zostać podana jeszcze we wrześniu, tuż po podpisaniu umowy.

KODANO optyk
19.03.2022 03:30 Cała Warszawa bada wzrok za 5 zł w KODANO Optyk!

Teraz w salonach KODANO Optyk w Warszawie można wziąć udział w wyjątkowej akcji i zbadać swój wzrok za jedyne 5 zł! To niepowtarzalna okazja, żeby zadbać o swoje oczy!Lato jest ulubioną porą roku wielu z nas. Dla dzieci i młodzieży to czas wakacyjnej beztroski, a dla dorosłych okres urlopowy. Wyjeżdżając na wypoczynek pakujemy do walizek kremy czy olejki do opalania chroniące skórę przed słońcem, często zapominając o odpowiedniej ochronie naszych oczu. Tymczasem większość z nas zmaga się z różnymi wadami wzroku i chorobami oczu, a pandemia i związana z nią konieczność izolacji doprowadziły do zmiany naszych dotychczasowych nawyków oraz wydłużenia czasu spędzanego przed komputerem. Zdalna praca, zdalne nauczanie, rozrywka online - to wszystko wpłynęło na jakość naszego widzenia. Niepokojące jest to, że wiele osób odczuwających osłabienie kondycji oczu lub pogłębienie już istniejącej wady wzroku nie podejmuje żadnych konkretnych działań mających na celu poprawę komfortu widzenia. Może to wynikać z wydłużonego czasu oczekiwania na wizytę u specjalisty lub wysokich kosztów badań. Regularne badania wzroku mogą jednak uchronić nas przed nieprzyjemnymi konsekwencjami zaniedbań i cieszyć się dobrym widzeniem przez wiele lat.

optyk warszawa
19.03.2022 03:27 WSZYSTKIE oprawki okularowe 75% taniej w KODANO Optyk!

Tylko do 3 lipca w salonach KODANO Optyk [zobacz online] w Warszawie oraz w sklepie internetowym KODANO.pl można skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić dowolne oprawki okularowe aż 75% taniej! Nie czekaj, przywitaj wakacje w nowych okularach światowych marek! Zastanawiasz się nad zakupem nowych okularów, ale wciąż bijesz się z myślami, czy naprawdę są Ci potrzebne? Posiadanie awaryjnych okularów jest niezwykle ważne ze względu na ryzyko uszkodzenia lub rozbicia Twojej ulubionej pary. W takim przypadku warto mieć pod ręką inne okulary, z których będziesz mógł swobodnie korzystać przez tydzień lub dwa czekając na naprawę uszkodzonych oprawek. Powodem zakupu nowych okularów może być również urozmaicony tryb życia. Do zabawy z dziećmi lub na spacery z psem warto wybrać okulary bardziej wytrzymałe i odporne na upadki, a na co dzień prezentować się w najmodniejszych, delikatnych oprawkach. Nowe okulary mogą się przydać również wtedy, gdy dużo czasu spędzasz za kierownicą lub przed ekranem komputera. W takim przypadku warto zainwestować w soczewki okularowe posiadające specjalną powłokę antyrefleksyjną, która odbija światła lamp drogowych oraz innych samochodów. Wybierając okulary do pracy przed komputerem warto zdecydować się na soczewki okularowe z powłoką Blue Blocker, która pochłania widmo światła niebieskiego, dzięki czemu oczy mniej się męczą, a obraz jest wyraźniejszy. Okulary stały się także modnym akcentem i uzupełnieniem stylizacji. Odpowiednio dobrane oprawki pomogą wysmuklić twarz, podkreślić kolor oczu oraz będą stanowić piękny dodatek do letniej sukienki. Teraz w salonach KODANO Optyk trwa wyjątkowa promocja: ABSOLUTNIE WSZYSTKIE OPRAWKI OKULAROWE można kupić aż 75% taniej! Duży wybór opraw znanych, światowych marek, takich jak Ray-Ban, Emporio Armani, Loretto, Michael Kors, Dolce&Gabbana gwarantuje sukces w doborze idealnych okularów! Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest zakup pełnych okularów korekcyjnych (oprawka + 2 soczewki okularowe). Dodatkowo w salonach można wykonać badanie wzroku, które przy zakupie okularów jest wliczone w cenę, a więc to idealny moment, aby zadbać o swoje oczy.