wawainfo.pl > Płońsk

Płońsk

Płońsk

Naruszewo
16.06.2022 02:02 Straciła panowanie i dachowała. W środku były dzieci. Wszyscy trafili do szpitala

Płońska policja poinformowała o wypadku w gminie Naruszewo. Jadąc po lokalnej drodze, kobieta straciła nagle panowanie nad pojazdem i dachowała. Ona i jej troje dzieci trafili do szpitala. Policja bada dokładne okoliczności zdarzenia.

wypadektancerka
19.03.2022 03:35 Nie żyje 19-letnia Sandra. Od miesiąca walczyła o życie po tragicznym wypadku

Sandra, 19-letnia tancerka z Teatru Ognia Widmo zmarła 3 listopada w jednym z warszawskich szpitali. Od miesiąca walczyła o życie po tragicznym wypadku samochodowym, do którego doszło na koniec września pod Płońskiem.- Po ciężkiej walce... dziś opuściła nas Sandra... Iskierko zrobimy jeszcze wiele pokazów, poczekaj tam na nas cierpliwie... - czytamy we wpisie Teatru Ognia Widmo na Facebooku.26 września w miejscowości Dolanówek w gminie Płońsk zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe - skoda z hondą. Kierujące pojazdami kobiety oraz dwie pasażerki trafiły z obrażeniami ciała do szpitala. Na miejscu również lądowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.Jak informowała we wrześniu Komenda Powiatowa w Płońsku, z wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, że kierująca skodą 53-letnia mieszkanka Warszawy jadąc w stronę drogi krajowej nr 7, w pewnym momencie zjechała na przeciwległy pas ruchu.- W wyniku zderzenia pojazdów obie kierujące oraz dwie pasażerki z hondy z obrażeniami ciała trafiły do szpitali w Ciechanowie, Płocku i Płońsku. Jedna z pasażerek z uwagi na ciężki stan przetransportowana została do szpitala pogotowiem lotniczym - czytamy w komunikacie płońskiej policji.

Kpp Płońsk
19.03.2022 03:34 Lipa. Kolejna ofiara śmiertelna wypadku, policja potwierdza

W sobotę 16 października na drodze krajowej nr 60 doszło do tragicznego wypadku, w który zderzyły się dwa samochody osobowe, volvo i nissan. Jedna osoba zginęła na miejscu, pozostałe trzy zostały przetransportowane do szpitala. Niestety, teraz potwierdzono zgon kolejnej osoby. W szpitalu pozostaje jeszcze pasażerka volvo.

OSP KSRG Radzymin / Facebook
19.03.2022 03:33 Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Zderzenie osobówki z ciągnikiem

Dziś nad ranem, po godzinie 4 doszło do tragicznego w skutkach wypadku nieopodal Jeżewa, w gminie Płońsk. Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem. Jeden z kierowców zginął na miejscu zdarzenia. Drugi trafił do szpitala.

KPP Płońsk
19.03.2022 03:28 Stracił prawo jazdy po trzech miesiącach. Tak kończy się brawura na drodze

Mystków, powiat nowosądecki. Mitsubishi wpadło do rowu. Młody kierowca stracił prawo jazdy po zaledwie trzech miesiącach.W poniedziałek, chwilę po godzinie 21:00 w Mystkowie na łuku drogi auto osobowe wpadło do rowu. W mitsubishi jechało pięć osób. Kierowca to 19-latek z gminy Raciąż, który swoje prawo jazdy odebrał zaledwie trzy misiące temu.Jeden z pasażerów, 17-latek trafił do szpitala z obrażeniami ciała, ponieważ w trakcie zdarzenia wypadł z pojazdu.Jak informuje w rozmowie z wawainfo Kinga Drężek-Zmysłowska z płońskiej policji: - Na obecną chwilę mamy informację, że 17-latek, mimo tego, że wypadł z auta i trafił do szpitala, nie ma poważniejszych obrażeń. Reszta pasażerów, czworo mężczyzn, wyszło ze zdarzenia cało. Kierowca był na pewno trzeźwy. Jak podejrzewa policja młody kierowca stracił panowanie nad pojazdem i nie dostosował prędkości pojazdu do warunków na drodze. Auto wpadło do przydrożnego rowu, po uderzeniu w skarpę ponownie wpadło na jezdnię i tam już się zatrzymało.

Płońsk
19.03.2022 03:28 Płońsk. Zwłoki noworodka przy cmentarnej bramie

Płońsk. Przy bramie cmentarnej odkryto zwłoki noworodka. Pochowano go razem z łożyskiem. Natychmiast wezwano służby. Trwa śledztwo.Jedna z zaniepokojonych mieszkanek Płońska poinformowała lokalny portal, płonsk24.pl o makabrycznym odkryciu przy bramie lokalnego cmentarza.

Płońsk
19.03.2022 03:28 Płońsk: na cmentarzu odkopano zwłoki noworodka. Sprawą zajęła się prokuratura

Płońsk: grabarze dokonali makabrycznego odkrycia. Ze świeżej ziemi wykopali zwłoki noworodka wraz z łożyskiem. Sprawą zajęły się już policja i miejscowa prokuratura. Na dziwny fragment świeżej ziemi wskazali odwiedzający groby mieszkańcy.