wawainfo.pl > Mazowsze > Stracił prawo jazdy po trzech miesiącach. Tak kończy się brawura na drodze
Zosia Wierzcholska
Zosia Wierzcholska 19.03.2022 03:28

Stracił prawo jazdy po trzech miesiącach. Tak kończy się brawura na drodze

KPP Płońsk
Policja Płońsk

Mystków, powiat nowosądecki. Mitsubishi wpadło do rowu. Młody kierowca stracił prawo jazdy po zaledwie trzech miesiącach.

W poniedziałek, chwilę po godzinie 21:00 w Mystkowie na łuku drogi auto osobowe wpadło do rowu. W mitsubishi jechało pięć osób. Kierowca to 19-latek z gminy Raciąż, który swoje prawo jazdy odebrał zaledwie trzy misiące temu.

Jeden z pasażerów, 17-latek trafił do szpitala z obrażeniami ciała, ponieważ w trakcie zdarzenia wypadł z pojazdu.

Jak informuje w rozmowie z wawainfo Kinga Drężek-Zmysłowska z płońskiej policji:

- Na obecną chwilę mamy informację, że 17-latek, mimo tego, że wypadł z auta i trafił do szpitala, nie ma poważniejszych obrażeń. Reszta pasażerów, czworo mężczyzn, wyszło ze zdarzenia cało. Kierowca był na pewno trzeźwy. Jak podejrzewa policja młody kierowca stracił panowanie nad pojazdem i nie dostosował prędkości pojazdu do warunków na drodze. Auto wpadło do przydrożnego rowu, po uderzeniu w skarpę ponownie wpadło na jezdnię i tam już się zatrzymało.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl, naszamlawa.pl/ Zdjęcie główne: Policja Płońsk