wawainfo.pl > Mazowsze > Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Zderzenie osobówki z ciągnikiem
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 19.03.2022 03:33

Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Zderzenie osobówki z ciągnikiem

OSP KSRG Radzymin / Facebook
OSP KSRG Radzymin / Facebook

Dziś nad ranem, po godzinie 4 doszło do tragicznego w skutkach wypadku nieopodal Jeżewa, w gminie Płońsk. Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem. Jeden z kierowców zginął na miejscu zdarzenia. Drugi trafił do szpitala.

Śmiertelny wypadek w Jeżewie

Rzecznik prasowy płońskiej policji kom. Kinga Drężek-Zmysłowska poinformowała, że do wypadku doszło na drodze krajowej nr 50. Jadące w stronę Wyszogrodu osobowy peugeot oraz ciągnik rolniczy ursus zderzyły się.

Jak ustaliła lokalna gazeta “Płońszczak”, peugeot uderzył w tył ursusa - ciągnik nie był oświetlony. Po zderzeniu maszyna zjechała na lewy pas drogi, a potem przewróciła się na bok, doprowadzając do zakleszczenia 66-latka pod pojazdem. 

Niestety kierowca ursusa zginął na miejscu wypadku. Z kolei 44-letni kierujący osobowym peugeotem został przetransportowany do szpitala z obrażeniami ciała. Obaj mężczyźni mieszkali w Płońsku.

Do wypadku doszło nad ranem, około godziny 4. Trasa była zablokowana długimi godzinami. Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi w tej chwili śledztwo wyjaśniające okoliczności tego wypadku.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: Gazeta lokalna “Płońszczak”

Powiązane