wawainfo.pl
wypadek w Cieciórkach

Pomoc Drogowa Płońsk Ciechanów TIR Tel.504950615 ROBEX.

Zarzuty po ogromnej tragedii. Matka osierociła trójkę dzieci

12 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Udostępnij:

Prokuratura Rejonowa w Płońsku przedstawiła zarzuty kierowcy samochodu ciężarowego, który 9 czerwca spowodował wypadek na drodze krajowej numer 7 w miejscowości Cieciórki. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. W wypadku zginęła 36-letnia k

Wypadek w Cieciórkach

We wtorek 9 czerwca doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej numer 7 w miejscowości Cieciórki. Ciężarówka z naczepą marki Scania zderzyła się z osobowym audi, którym podróżowała matka z trójką dzieci. Wstępne ustalenia wskazują na to, że ciężarówka jadąca od strony Warszawy w kierunku Mławy zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z prawidłową jadącym samochodem osobowym.

Kobieta zginęła w wypadku

W wyniku wypadku zginęła jadąca osobowym audi 36-letnia kobieta. Jej dzieci w wieku 2, 6 i 14 lat zostały ranne. W ciężkim stanie przetransportowano je śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Kierowca ciężarówki usłyszał zarzuty

Prokuratura Rejonowa w Płońsku przedstawiła zarzuty 46-letniemu kierowcy ciężarówki. - Prokuratura 10 czerwca przedstawiła mężczyźnie kierującemu samochodem marki Scania zarzut popełnienia wypadku drogowego, umyślnego naruszenia przepisów ruchu drogowego, spowodowania skutku w postaci śmierci kierującej innym pojazdem i ciężkich obrażeń ciała małoletnim dzieciom tej kobiety - poinformowała Ewa Ambroziak, Prokurator Rejonowy.

Sprawca wypadku nie trafi do aresztu

Prokuratura wnioskowała również o tymczasowe aresztowanie podejrzanego, jednak sąd odrzucił wniosek. - Po przesłuchaniu podejrzanego wystąpiliśmy z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Sąd nie uwzględnił tego wniosku. Zastosował środki wolnościowe, dozór - przekazała Ewa Ambroziak. Jak się dowiedzieliśmy, prokuratura będzie składać zażalenie w tej sprawie. Według kodeksu karnego mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Alicja Guz

Alicja Guz jest redaktorką strony. Zanim zaczęła swoją przygodę z Wawa Info pracowała jako copywriter oraz specjalista ds. Public Relations. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobywała podczas studiów dziennikarskich na UMCS w Lublinie.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Białe Miasteczko chwilowo zawiesza działalność

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wiadomo, kim był 94-letni mężczyzna spod KPRM

Czytaj więcej >

Wiadomości

KPRM. Podano treść listu pożegnalnego 94-latka

Czytaj więcej >

Wiadomości

Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze informacje ws. koronawirusa

Czytaj więcej >

Wiadomości

TVP: 94-latek włożył odpaloną petardę do ust. Dramat pod KPRM

Czytaj więcej >

Wiadomości

Na nagraniu Włodka Ciejki słychać huk. Relacja z Białego Miasteczka

Czytaj więcej >