wawainfo.pl > Mazowsze > Straciła panowanie i dachowała. W środku były dzieci. Wszyscy trafili do szpitala
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 16.06.2022 02:02

Straciła panowanie i dachowała. W środku były dzieci. Wszyscy trafili do szpitala

Naruszewo
Facebook/Policja Płońsk

Płońska policja poinformowała o wypadku w gminie Naruszewo. Jadąc po lokalnej drodze, kobieta straciła nagle panowanie nad pojazdem i dachowała. Ona i jej troje dzieci trafili do szpitala.

Policja bada dokładne okoliczności zdarzenia.

Wypadek w gminie Naruszewo. Dachował samochód osobowy

- Tuż przed godz. 14:00 na drodze relacji Nacpolsk-Kucice na wysokości miejscowości Sosenkowo-Osiedle (gm. Naruszewo) dachował osobowy opel, którym podróżowały 4 osoby - matka z 3 dzieci - informowała płońska policja.

Policja ujawniła, że 43-letnia kobieta, która mieszka na co dzień w pow. gliwickim, straciła w pewnym momencie panowanie nad pojazdem.

- Auto zjechało na pobocze, a następnie dachowało i zatrzymało się na drodze - relacjonowali. Poszkodowana w wypadku była nie tylko kierowczyni, ale również troje dzieci, które przewoziła.

- Kierująca oraz jej dzieci w wieku 15, 10 i 8 lat z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala - podsumowali.

Poszkodowani wyszli z samochodu o własnych siłach

- Straż pożarna otrzymała zgłoszenie ok. 13.50. Po przyjeździe na miejsce pierwszego zastępu, okazało się, że cała rodzina znalazła się już poza pojazdem - informował bryg. Janusz Majewski z płońskiej straży pożarnej.

- Rola strażaków ograniczyła się do zabezpieczenia miejsca wypadku i udzielenia podstawowej pierwszej pomocy. Dzieci i kobieta doznały przede wszystkim lekkich obrażeń, otarć i siniaków - dodał.

- Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe. Zadysponowano też śmigłowiec ratunkowy, nie zabrał on jednak nikogo do szpitala. Rodziny w dwóch karetkach zostały przewiezione do najbliższej placówki medycznej - podsumował.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info. Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: Facebook/Policja Płońsk

Powiązane