wawainfo.pl > Wiadomości > Nie żyje 19-letnia Sandra. Od miesiąca walczyła o życie po tragicznym wypadku
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:35

Nie żyje 19-letnia Sandra. Od miesiąca walczyła o życie po tragicznym wypadku

wypadektancerka
KPP Płońsk | Facebook "Teatr Ognia Widmo"

Sandra, 19-letnia tancerka z Teatru Ognia Widmo zmarła 3 listopada w jednym z warszawskich szpitali. Od miesiąca walczyła o życie po tragicznym wypadku samochodowym, do którego doszło na koniec września pod Płońskiem.

- Po ciężkiej walce... dziś opuściła nas Sandra... Iskierko zrobimy jeszcze wiele pokazów, poczekaj tam na nas cierpliwie... - czytamy we wpisie Teatru Ognia Widmo na Facebooku.

26 września w miejscowości Dolanówek w gminie Płońsk zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe - skoda z hondą. Kierujące pojazdami kobiety oraz dwie pasażerki trafiły z obrażeniami ciała do szpitala. Na miejscu również lądowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Jak informowała we wrześniu Komenda Powiatowa w Płońsku, z wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, że kierująca skodą 53-letnia mieszkanka Warszawy jadąc w stronę drogi krajowej nr 7, w pewnym momencie zjechała na przeciwległy pas ruchu.

- W wyniku zderzenia pojazdów obie kierujące oraz dwie pasażerki z hondy z obrażeniami ciała trafiły do szpitali w Ciechanowie, Płocku i Płońsku. Jedna z pasażerek z uwagi na ciężki stan przetransportowana została do szpitala pogotowiem lotniczym - czytamy w komunikacie płońskiej policji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, onet.pl

Powiązane