wawainfo.pl > Dzielnice > Pożar w kamienicy na Żoliborzu. Nie żyje jedna osoba
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:35

Pożar w kamienicy na Żoliborzu. Nie żyje jedna osoba

strażacy
strażacy

W kamienicy przy ulicy Wyspiańskiego na Żoliborzu doszło do pożaru. Na miejscu trwa akcja służb. Strażacy wynieśli z budynku mężczyznę - pomimo reanimacji nie udało się go uratować.

- Dostaliśmy zgłoszenie około 14.30 o pożarze mieszkania na parterze w kamienicy przy ulicy Wyspiańskiego. Na miejscu podczas akcji strażacy znaleźli mężczyznę, którego ewakuowali z budynku. Podjęli oni reanimację, następnie przekazali poszkodowanego zespołowi ratownictwa medycznego. Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować - mówi w rozmowie z wawainfo.pl asp. sztab. Łukasz Płaskociński z Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Jak dodaje, sytuacja została opanowana. W mieszkaniu spłonęło łóżko oraz fotel.

W akcji udział brały cztery zastępy straży pożarnej oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego. Oprócz ofiary pożaru - z budynku nie trzeba było nikogo ewakuować.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi: