wawainfo.pl > Ii Linia Metra

Ii Linia Metra

M2 - II linia metra w Warszawie

Remont
19.03.2022 03:31 Zmiany w ruchu na Bemowie i Woli. Wyznaczono objazdy

Władze Warszawy informują o utrudnieniach związanych z budową metra i remontem dróg. Od 27 sierpnia urzędnicy otworzą wschodnią jezdnię ulicy Powstańców Śląskich. W piątek na trasy wrócą tramwaje, jednak od 28 sierpnia tramwajarze zamkną wlot Księcia Janusza. Przedstawiciele Ratusza wydali komunikat o zmianach w ruchu drogowym na Woli i Bemowie. Utrudnienia wywołuje rozwój II linii metra oraz remonty dróg. 27 sierpnia wykonawcy bemowskiego odcinka II linia metra otworzą wschodnią jezdnię Powstańców Śląskich przy skrzyżowaniu z Górczewską. Tam udostępnione zostaną trzy pasy ruchu. Po minięciu skrzyżowania z Górczewską na kierowców będą czekać dwa pasy ruchu z wydzielonym lewoskrętem. Na trasy wypuszczone zostaną linie nocne N01, N42 i N43. Od soboty do standardowych przejazdów wrócą linie 112, 171, 190, 523 i Z10.>Zamknięta ulica Księcia Janusza Wykonawcy odnowią nawierzchnię ulicy Górczewskiej przy skrzyżowaniu z ulicą Księcia Janusza. W piątek, od 21:00 do 30 sierpnia nieprzejezdny będzie wlot na ulicę Górczewską. Do końca weekendu z ulicy Olbrachta można będzie jedynie skręcić w Górczewską. Na Księcia Janusza dojedziemy ulicami Brożka lub Ciołka. Jadąc w kierunku Bemowa, utrudnienia ominąć można ulicami Elekcyjną, Wolską i Deotymy. Przez Górczewską przejedzie jedynie komunikacja miejska. >

Metro
19.03.2022 03:30 Druga linia metra będzie rozbudowywana. Niektóre stacje wyłączone na 11 dni

Druga linia metra sukcesywnie się rozrasta. W wakacje budowa nowych stacji przyspieszyła, co powoduje poważne utrudnienia dla pasażerów. Niektóre stacje będą wyłączone przez 11 dni.

Marek BAZAK/East News
19.03.2022 03:29 Ograniczenia w kursowaniu II linii metra

Utrudnienia w kursowaniu II linii metra. WTP wydało pilny komunikat. Pociągi będą kursować ze znacznie zmniejszoną prędkością. Przedstawiciele Warszawskiego Transportu Publicznego wydali komunikat w sprawie utrudnień w kursowaniu II linii metra. Informację wydano 28 lipca o godzinie 16:52.

Metro problemy
19.03.2022 03:28 Awaria na linii M2. Czwartkowego poranka setki pasażerów miały problem z dojazdem do pracy

Poranne problemy w metrze. Awaria urządzeń sterowania ruchem na stacji Księcia Janusza doprowadziła do znacznych utrudnień w kursowaniu linii M2. O godz. 8 usterka została wyeliminowana, a ruch przywrócony. Problemy w metrze Pasażerowie, którzy dzisiejszego poranka udawali się do pracy linią metra M2 natrafili na utrudnienia. Wszystko za sprawą usterki, do jakiej doszło na stacji Księcia Janusza. Awarii uległy urządzenia sterowania ruchem. Pociągi kursowały na ograniczonym odcinku: Rondo Daszyńskiego – Trocka – Rondo Daszyńskiego.Na pozostałej trasie zdecydowano się na uruchomienie komunikacji zastępczej. Usterka wyeliminowana Na miejsce wystąpienia awarii wezwane zostały służby, które zajęły się naprawą dysfunkcyjnych urządzeń. Po godzinie 8 usterka została ostatecznie wyeliminowana. Zarząd metra natychmiastowo zadecydował o wznowieniu ruchu na całym odcinku trasy linii M2. Czekamy na Wasze informacjewawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.Awantura w autobusie. Kobieta z dzieckiem zwyzywała kierowcęTramwaj wypadł z torów. WTP wydało komunikat ws. objazdówMotorower rozbity, 23-latek nie miał kasku. Młody mężczyzna leży w szpitaluźródło: wawainfo.pl, warszawawpigulce.pl zdjęcie główne ilustracyjne: Marek Bazak/East News - zdjęcie ilustracyjne

19.03.2022 03:28 Usterka na M2. Aż trzy stacje metra zamknięte.

Awaria zasilania na II linii metra. Pociągi kursują na skróconej trasie do stacji Dworzec Wileński. Wygląda na to, że trudności z dojazdem mieszkańcy będą mieli przez dłuższy czas.Do usterki doszło na stacji Trocka przed godziną 10:00. Na miejsce zadysponowano wóz sieciowy z Warszawskiego Metra. Technicy lokalizują źródło awarii.Na czas działań obsługi warszawskiego metra pociągi kursują na skróconej trasie do stacji Dw. Wileński. Linia metra M2 kursuje w obiegu Księcia Janusza – Dworzec Wileński – Księcia Janusza.Trwa uruchamianie autobusowej linii zastępczej kursującej na trasie: Dw.Wileński – Al.Solidarności – Szwedzka – rondo Żaba – św.Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Myszkowska – Handlowa – Unicka – Trocka – Metro Trocka.O zmianach w komunikacji na tej trasie będziemy informować.