wawainfo.pl > Wiadomości > Mężczyzna spadł na tory w metrze. Cztery stacje zamknięte
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:35

Mężczyzna spadł na tory w metrze. Cztery stacje zamknięte

Metro Ratusz
Astrorek | Wikimedia Commons

Mężczyzna spadł na tory w metrze na stacji Ratusz Arsenał. 58-latek prawdopodobnie zasłabł. Na miejscu pracuje policja oraz pogotowie. Cztery stacje metra zostały zamknięte.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 13. Jak informuje Komenda Stołeczna Policji - mężczyzna najprawdopodobniej zasłabł.

- Do zdarzenia doszło ok. godziny 13.20. Mężczyzna w wieku 58-lat najprawdopodobniej zasłabł i spadł na tory w metrze na stacji Ratusz Arsenał. Na szczęście nic mu się nie stało. Na miejscu poszkodowanym zajął się zespół ratownictwa medycznego. We wstępnej analizie wykluczamy udział osób trzecich - powiedziała w rozmowie z wawainfo.pl, sierż. sztab. Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Jak informuje ZTM - z powodu zdarzenia na stacji Ratusz Arsenał występują utrudnienia w kursowaniu pociągów linii M1. Zamknięty został odcinek POLITECHNIKA - PLAC WILSONA.

- Pociągi metra kursują w pętli: KABATY – POLITECHNIKA oraz MŁOCINY – PLAC WILSONA. Uruchomiono linię zastępczą Z za Metro na trasie: Metro Politechnika – Marszałkowska – Andersa – pl. Wilsona. Uruchomiono dodatkowe kursy linii 15 w relacji skróconej plac Narutowicza – Marymont Potok. Przepraszamy za utrudnienia - czytamy w komunikacie ZTM.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi:
Powiązane