wawainfo.pl > Tvn

Tvn

Telewizja TVN

bakiewicz
19.03.2022 03:34 Bąkiewicz publicznie wymienił nazwiska. Powiedział, co zrobi z tymi ludźmi

Robert Bąkiewicz zapowiedział publicznie współpracę Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i Instytutu Ordo Iuris. Organizacje wspólnie wystosowały pozew przeciwko mediom i przedstawicielom opozycji, którzy zdaniem Bąkiewicza „prowadzą festiwal nienawiści i kłamstw w kierunku prawdziwych patriotów, jego środowiska i najbliższych”.- Kłamcy muszą ponieść konsekwencje. Jako Stowarzyszenie Marsz Równości, we współpracy z Instytutem Ordo Iuris pozywamy TVN i Gazetę Wyborczą, Onet, oraz bezpośrednio W. Frasyniuka, M. Szczerbę oraz D. Jońskiego, oraz wiele innych osób, które naruszyły dobre imię Marszu Niepodległości - wymieniał Robert Bąkiewicz.

MARCIN SMULCZYNSKI/East News
19.03.2022 03:33 Liczniki Geigera w Warszawie. Nietypowa akcja promocyjna serialu

Nietypową kampanię promocyjną przygotował TVN z okazji zbliżającej się premiery serialu “Pajęczyna”. Akcję podzielono na dwa etapy. Pierwszy rozpoczęły plakaty “Atom przyszłością narodu” w stylistyce PRL. Z kolei ostatnio w Warszawie i Poznaniu postawiono słupy z licznikami Geigera.

Piotr Molecki/East News, ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
19.03.2022 03:30 Tysiąc osób pod Sejmem, wśród nich Donald Tusk. Trwają protesty w obronie wolnych mediów

Ruszył protest “Wolne media, wolni ludzie” w Warszawie. Pod Sejmem zgromadziło się około tysiąca osób. W roli mówcy zadebiutował Donald Tusk, który motywował obywateli do walki o wolność mediów.

Piotr Molecki/East News
19.03.2022 03:30 Protestujący na dachu przy siedzibie Ministerstwa Kultury. Walczą o wolne media

Protesty w obronie wolnych mediów wystartowały. Około godz. 15:00 manifestujący wdrapali się na na dach Galerii Kordegarda przy siedzibie Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Do akcji wkroczyła straż pożarna i policja.

Jakub Kaminski/East News
19.03.2022 03:30 Masowe protesty w Warszawie i 80 miejscowościach. Obywatele zawalczą o wolność słowa

Protesty ogarną dziś całą Polskę. W 80 miejscowościach odbędą się demonstracje pod hasłem “Wolne media, wolni ludzie”, które mają być wyrazem sprzeciwu wobec nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, tzw. lex TVN. Początek w Warszawie o 18:00.