wawainfo.pl

Wikipedia, By Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl

Gwiazda TVN trafiła do szpitala z koronawirusem. Jej stan jest poważny

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Alicja Guz

Dorota Gardias w szpitalu

Dorota Gardias, znana pogodynka, jest chora na COVID-19. Jak podaje Super Express, gwiazda TVN w poniedziałek trafiła do szpitala, a jej stan jest poważny. - Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle - poinformował dziennikarzy SE przyjaciółka Doroty Gardias.

Zaraziła ją córka

Super Express ustalił, że Dorota Gardias koronawirusem prawdopodobnie zaraziła się od swojej córki, u której również potwierdzono COVID-19. - W szkole Hani panuje koronawirus. Dziewczynka zaraziła COVID-em swoją mamę - zdradziła dziennikarzom SE przyjaciółka Gardias. 7-letnia dziewczynka leży na sali razem z mamą, jednak jej stan jest o wiele lepszy. - Hania jest praktycznie bezobjawowa. Ma jedynie lekką temperaturę - przekazał informator Super Expressu.

Koronawirus w Polsce

Ministerstwo Zdrowia w środę poinformowało o kolejnych 1552 potwierdzonych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w kraju. Najwięcej nowych zachorowań odnotowano w województwach: małopolskim (205), pomorskim (194), mazowieckim (159), wielkopolskim (140) i śląskim (128). W ciągu ostatniej doby z powodu COVID-19 zmarło pięć osób, a z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami odnotowano 25 zgonów. W sumie od początku pandemii obecność SARS-CoV-2 wykryto u 91 514 osób.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Tagi:

koronawirusTVN

Podobne artykuły

Rozrywka

Top 3 ulubione sporty zimowe w Polsce
Czytaj więcej >

Rozrywka

Lady Gaga w Westfield Arkadia - jak zdobyć wejściówkę?
Czytaj więcej >

Rozrywka

Czy w zakładach można się dorobić? Bukmacherzy bez depozytu.
Czytaj więcej >

Rozrywka

Za opalanie się na balkonie grozić może kara 1500 zł. Sprawdź, jak uniknąć "zgorszenia" sąsiadów
Czytaj więcej >

Rozrywka

Znamy laureatów 14. Nagrody Literackiej m.st. Warszawy 
Czytaj więcej >

Rozrywka

Idealny prezent na Dzień Matki na ostatnią chwilę
Czytaj więcej >
Alicja Guz

Alicja Guz jest redaktorką strony. Zanim zaczęła swoją przygodę z Wawa Info pracowała jako copywriter oraz specjalista ds. Public Relations. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobywała podczas studiów dziennikarskich na UMCS w Lublinie.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]