wawainfo.pl
Dorota Gardias, TVN

Wikipedia, By Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl

Gwiazda TVN trafiła do szpitala z koronawirusem. Jej stan jest poważny

30 Września 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Dorota Gardias i jej córka zachorowały na COVID-19. Takie informacje przekazał w środę Super Express. Z ustaleń dziennikarzy tabloidu wynika, że stan gwiazdy TVN jest poważny i w poniedziałek trafiła ona do szpitala. Jak podaje dziennik, Gardias pr

Dorota Gardias w szpitalu

Dorota Gardias, znana pogodynka, jest chora na COVID-19. Jak podaje Super Express, gwiazda TVN w poniedziałek trafiła do szpitala, a jej stan jest poważny. - Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle - poinformował dziennikarzy SE przyjaciółka Doroty Gardias.

Zaraziła ją córka

Super Express ustalił, że Dorota Gardias koronawirusem prawdopodobnie zaraziła się od swojej córki, u której również potwierdzono COVID-19. - W szkole Hani panuje koronawirus. Dziewczynka zaraziła COVID-em swoją mamę - zdradziła dziennikarzom SE przyjaciółka Gardias. 7-letnia dziewczynka leży na sali razem z mamą, jednak jej stan jest o wiele lepszy. - Hania jest praktycznie bezobjawowa. Ma jedynie lekką temperaturę - przekazał informator Super Expressu.

Koronawirus w Polsce

Ministerstwo Zdrowia w środę poinformowało o kolejnych 1552 potwierdzonych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w kraju. Najwięcej nowych zachorowań odnotowano w województwach: małopolskim (205), pomorskim (194), mazowieckim (159), wielkopolskim (140) i śląskim (128). W ciągu ostatniej doby z powodu COVID-19 zmarło pięć osób, a z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami odnotowano 25 zgonów. W sumie od początku pandemii obecność SARS-CoV-2 wykryto u 91 514 osób.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Tagi:

koronawirusTVN

Alicja GuzAutor

Alicja Guz jest redaktorką strony. Zanim zaczęła swoją przygodę z Wawa Info pracowała jako copywriter oraz specjalista ds. Public Relations. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobywała podczas studiów dziennikarskich na UMCS w Lublinie.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Rozrywka

Znamy laureatów 14. Nagrody Literackiej m.st. Warszawy 

Czytaj więcej >
Spa na Dzień Matki

Rozrywka

Idealny prezent na Dzień Matki na ostatnią chwilę

Czytaj więcej >
Dzień Dziecka w Warszawie

Rozrywka

Dzień Dziecka na Polu Mokotowskim - rodzinna zabawa z LEGO

Czytaj więcej >
Małgorzata Rozenek opowiedziała o swojej codzienności.

Rozrywka

Małgorzata Rozenek odkryła komunikację miejską. Szok i niedowierzanie po przejażdżce tramwajem

Czytaj więcej >
Materiał zewnętrzny

Rozrywka

Egzotyczne wakacje z wylotem z Warszawy

Czytaj więcej >
Materiał zewnętrzny

Rozrywka

Ile jest w Warszawie punktów przyjmowania zakładów?

Czytaj więcej >