wawainfo.pl > Rozrywka > Gwiazda TVN trafiła do szpitala z koronawirusem. Jej stan jest poważny
Alicja Guz
Alicja Guz 19.03.2022 03:23

Gwiazda TVN trafiła do szpitala z koronawirusem. Jej stan jest poważny

Dorota Gardias, TVN
Wikipedia, By Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl

Dorota Gardias w szpitalu

Dorota Gardias, znana pogodynka, jest chora na COVID-19. Jak podaje Super Express, gwiazda TVN w poniedziałek trafiła do szpitala, a jej stan jest poważny. - Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle - poinformował dziennikarzy SE przyjaciółka Doroty Gardias.

Zaraziła ją córka

Super Express ustalił, że Dorota Gardias koronawirusem prawdopodobnie zaraziła się od swojej córki, u której również potwierdzono COVID-19. - W szkole Hani panuje koronawirus. Dziewczynka zaraziła COVID-em swoją mamę - zdradziła dziennikarzom SE przyjaciółka Gardias. 7-letnia dziewczynka leży na sali razem z mamą, jednak jej stan jest o wiele lepszy. - Hania jest praktycznie bezobjawowa. Ma jedynie lekką temperaturę - przekazał informator Super Expressu.

Koronawirus w Polsce

Ministerstwo Zdrowia w środę poinformowało o kolejnych 1552 potwierdzonych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w kraju. Najwięcej nowych zachorowań odnotowano w województwach: małopolskim (205), pomorskim (194), mazowieckim (159), wielkopolskim (140) i śląskim (128). W ciągu ostatniej doby z powodu COVID-19 zmarło pięć osób, a z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami odnotowano 25 zgonów. W sumie od początku pandemii obecność SARS-CoV-2 wykryto u 91 514 osób.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.