wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Liczniki Geigera w Warszawie. Nietypowa akcja promocyjna serialu
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 19.03.2022 03:33

Liczniki Geigera w Warszawie. Nietypowa akcja promocyjna serialu

MARCIN SMULCZYNSKI/East News
MARCIN SMULCZYNSKI/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Nietypową kampanię promocyjną przygotował TVN z okazji zbliżającej się premiery serialu “Pajęczyna”. Akcję podzielono na dwa etapy. Pierwszy rozpoczęły plakaty “Atom przyszłością narodu” w stylistyce PRL. Z kolei ostatnio w Warszawie i Poznaniu postawiono słupy z licznikami Geigera.

Oryginalna kampania promocyjna w stolicy

Serial jest thrillerem szpiegowskim, którego akcja toczy się w dwóch okresach, późnym PRL-u i w 2010 r. Opowiada o udziale Polski w wyścigu atomowym w końcówce lat 70. Historia jest luźno inspirowana prawdziwymi wydarzeniami.

Player swoją kampanię rozpoczął od akcji teaserowej. W piątek na ulicach w wielu miastach pojawiły się plakaty “Atom przyszłością narodu” utrzymane w stylistyce PRL. Oprócz akcji teaserowej TVN wyemituje na swojej anteny spoty telewizyjne, które mają nawiązywać do sytuacji państwa polskiego u schyłku lat 70.

>

Natomiast uwagę mieszkańców Warszawy i Poznania zwrócą na pewno nietypowe elementy ich ulicy. W kilku lokalizacjach umieszczono słupy wydające bardzo charakterystyczne dźwięki, licznika Geigera, czyli urządzenia sprawdzającego siłę promieniowania radioaktywnego na danym terenie.

Premiera serialu odbędzie się 19 października na platformie player.pl.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: biuro prasowe TVN

Tagi: TVN
Powiązane