wawainfo.pl > Bródno

Bródno

Bródno

adwokat - wypadek na bródnie
19.03.2022 03:38 Śmiertelny wypadek na Bródnie. Adwokat sprawcy oskarżony

Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga postawiła w stan oskarżenia adwokata Piotra P. Mężczyzna miał dopuścić się 36 przestępstw, w tym utrudniania śledztwa w sprawie tragicznego wypadku z grudnia 2015 roku, gdy na Bródnie zginęła 16-latka.O fakcie skierowania aktu oskarżenia przeciw Piotrowi P., który trafił do sądu 29 lipca, poinformowała PAP prokurator Katarzyna Skrzeczkowska, rzeczniczka organu dla Warszawy-Praga.Adwokat został oskarżony między innymi o utrudnianie postępowania prowadzonego wobec wypadku, do którego doszło na warszawskim Bródnie 28 grudnia 2015 roku. Piotr P. miał pomagać sprawcy, Adrianowi M, w uniknięciu odpowiedzialności.

Piotr Molecki/East News
19.03.2022 03:33 Niewyobrażalny dramat na Bródnie. Chłopak wyskoczył przez okno, miał całe życie przed sobą

Tragedia na warszawskim Bródnie. Z okna wyskoczył młody mężczyzna i poniósł śmierć na miejscu. Najprawdopodobniej było to samobójstwo. Trwa śledztwo wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

fryzjer - warszawa
19.03.2022 03:28 Zdjęcie paragonu od fryzjera podbija sieć. 14-latka zapłaciła za farbowanie kilkaset złotych

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie paragonu wystawionego 14-latce po wizycie w jednym ze stołecznych salonów fryzjerskich. Według matki nastolatki cena 430 zł za farbowanie włosów to zdecydowane nadużycie. Innego zdania są pracownicy salonu.Fotografia przedstawiająca paragon, jaki za usługę farbowania włosów wystawiono 14-latce z Warszawy, z wolna staje się hitem mediów społecznościowych.Zdjęcie opublikowała matka dziewczyny, wyraźnie zdenerwowana kwotą, jaką przyszło zapłacić jej córce.