Mężczyzna w szlafroku i kapciach jechał autobusem. Ludzie nie mogli uwierzyć

Autor Alicja Guz - 23 Września 2020
straż miejskaŹródło: Straż Miejska, Warszawa

Straż Miejska interweniowała w sprawie starszego mężczyzny, który w szlafroku i kapciach jechał wieczorem autobusem miejskim. Kierowca pojazdu, który od dłuższego czasu obserwował mężczyznę, nie mógł się z nim porozumieć. Sytuacja zakończyła się szczęśliwie, dzięki niepozornie wyglądającemu przedmiotowi znalezionemu przy seniorze.

Straż Miejska pomogła starszemu mężczyźnie

Straż Miejska otrzymała niecodzienne wezwanie. Autobusem linii 118 podróżował starszy mężczyzna ubrany w szlafrok i kapcie. Gdy funkcjonariusze dotarli na pętlę autobusową na Bródnie, okazało się, że sytuacja ta jest prawdziwa. Kierowca autobusu powiedział strażnikom, że od dłuższego czasu obserwował mężczyznę, ale kiedy próbował podjąć rozmowę, nie mógł się z nim porozumieć.

Dzisiaj grzeje:
1. Pilna konferencja Trzaskowskiego. W Warszawie jest źle, będą duże podwyżki

2. Prezes PKO BP właśnie potwierdził, polskie banki czeka zapaść. Co dalej z klientami?
3. Warszawski miliarder ma nową dziewczynę. Dzieli ich 48 lat ... Kim jest Patrycja Tuchlińska?

Karteczka uratowała mężczyznę

Strażnicy miejscy ustalili, że pasażer ma 70 lat. Nie mogli jednak uzyskać od niego informacji, jak się nazywa ani gdzie mieszka. - Na szczęście znaleźli przy seniorze kartkę z imieniem i nazwiskiem, numerami telefonów oraz kartę ZUS. To znacząco ułatwiło identyfikację - poinformowała Straż Miejska.

Seniora odebrał zaniepokojony syn

Funkcjonariusze zadzwonili pod jeden z numerów zapisanych na kartce. Jak się okazało, był to numer telefonu do syna mężczyzny. Wyjaśnił on strażnikom, że już od ośmiu godzin poszukuje ojca i zaniepokojony zdążył obdzwonić wszystkie szpitale. Chciał również zgłosić zaginięcie na policję. Jak podaje Straż Miejska, syn po kilkunastu minutach był już na miejscu interwencji i odebrał zdezorientowanego ojca.

Atak padaczki w metrze. Ruch wstrzymany, pociągi nie kursująAtak padaczki w metrze. Ruch wstrzymany, pociągi nie kursująCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła wiadomość z Watykanu. Katolicy wstrzymali oddech
  2. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  3. Prognozy nie pozostawiają złudzeń, za chwilę będzie gorąco jak w środku lata. W Polskę uderzy zwrotnikowy żar
  4. Młodzi mężczyźni nie mieli szans, auto stanęło w ogniu. Spłonęli żywcem
  5. 14-letni Wiktor rzucił się pod metro. Matka chłopca przerwała milczenie. Historia wywołuje płacz i łzy
  6. Duży polski bank ostrzega przed fałszywymi wiadomościami
Odkryli lukę w aplikacji, jeździli hulajnogami za darmo. Firma nie odpuści, konsekwencje będą suroweOdkryli lukę w aplikacji, jeździli hulajnogami za darmo. Firma nie odpuści, konsekwencje będą suroweCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News