wawainfo.pl > Wiadomości > Zdjęcie paragonu od fryzjera podbija sieć. 14-latka zapłaciła za farbowanie kilkaset złotych
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 03:28

Zdjęcie paragonu od fryzjera podbija sieć. 14-latka zapłaciła za farbowanie kilkaset złotych

fryzjer - warszawa
(zdjęcie ilustracyjne) pxhere.com (CC0) / Twitter

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie paragonu wystawionego 14-latce po wizycie w jednym ze stołecznych salonów fryzjerskich. Według matki nastolatki cena 430 zł za farbowanie włosów to zdecydowane nadużycie. Innego zdania są pracownicy salonu.

Fotografia przedstawiająca paragon, jaki za usługę farbowania włosów wystawiono 14-latce z Warszawy, z wolna staje się hitem mediów społecznościowych.

Zdjęcie opublikowała matka dziewczyny, wyraźnie zdenerwowana kwotą, jaką przyszło zapłacić jej córce.

430 zł za farbowanie włosów

Zdaniem kobiety suma 430 złotych za "nałożenie ciemnej farby na włosy", delikatnie rzecz ujmując, jest nieadekwatna do wykonanej usługi i należałoby uznać ją za żart.

>

źródło: Twitter

Warto zaznaczyć, że 14-latka wyraźnie nie była przygotowana na podobny wydatek. Jak podaje portal o2.pl, w portfelu miała jedynie 300 zł. Właścicielka salonu pozwoliła jej jednak zabrać ze sobą paragon i wpłacić pozostałość w innym terminie.

Wspomniany salon znajduje się na Bródnie, przez co niewykluczone, że nastolatka nie spodziewała się poniesienia kosztów znanych raczej z centrum stolicy.

Salon tłumaczy cenę

Wspomniany serwis postanowił skontaktować się z pracownikami salonu i zapytać o powód dość wysokiego rachunku, jaki wystawiono dziewczynie.

Właścicielka zakładu zapewniła, że w przypadku 14-latki wykonano szereg usług, których następnie nie opisano na paragonie. Włosy nastolatki miały być zniszczone po poprzednim farbowaniu, przez co konieczny okazał się zabieg repigmentacji, odżywiania oraz podwójnego farbowania włosów.

Dodano, że klientka usiadła na fotel, wyjaśniając jedynie, na jakim efekcie jej zależy, i nie pytając o cenę.

Wyglądała na dorosłą kobietę – przekazała właścicielka salonu na Bródnie – a my przecież nie sprawdzamy dowodów osobistych.

Zapewniono, że podobny zestaw usług w centrum Warszawy kosztowałby nawet 2 razy więcej.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: o2.pl, wawainfo.pl Zdjęcie główne: zdjęcie ilustracyjne pxhere.com (CC0) / Twitter