wawainfo.pl > Awantura

Awantura

awantura

Policja
19.03.2022 03:34 Awantura domowa w Ciechanowie. Dwoje dzieci w ciężkim stanie w szpitalu

W miejscowości Targonie pod Ciechanowem doszło w środę rano do awantury domowej. Dwie dziewczynki w wieku 7 i 9 lat trafiły w ciężkim stanie do szpitala. Policja zatrzymała ich ojca.Jak podaje portal ciechanowinaczej.pl, policja otrzymała zgłoszenie o awanturze w jednym z domów jednorodzinnych około godz. 6:00.- W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dwie dziewczynki w wieku 7 i 9 lat. Jak nie oficjalnie ustaliliśmy, dzieci miały poważne rany cięte. Zostały w ciężkim stanie przetransportowane do szpitala w Ciechanowie. Ucierpiała też ich 34-letnia matka, jednak nie wymagała hospitalizacji - informują dziennikarze portalu.Czekamy na Wasze informacje

Awantura w autobusie
19.03.2022 03:27 Awantura w autobusie. Kobieta z dzieckiem zwyzywała kierowcę

Awantura w autobusie linii 507. Kierowca gwałtownie hamował, gdy kobieta z dzieckiem chciała podejść do drzwi. Matka zaczęła krzyczeć. "Jak jeździsz debilu, z dzieckiem bym się wywróciła".Do zdarzenia doszło 20 czerwca po godzinie 18:45. Otrzymaliśmy wiadomość od czytelnika, który opowiedział o wydarzeniach, jakie rozegrały się w stołecznej komunikacji miejskiej. Autobus 507 o numerze bocznym 7334 jechał z Gocławia w kierunku centrum. Przejeżdżając przed rondo Romana Dmowskiego, mocno wyhamował.

Sąsiedzka kłótnia z groźbami karalnymi na Ursynowie
19.03.2022 03:27 Na Ursynowie sąsiedzka kłótnia wymagała interwencji dzielnicowych. Padły groźby karalne

Ursynów: sąsiadki wdały się w kłótnię i jedna z nich groziła śmiercią drugiej. Dzielnicowi ustalili pierwsze fakty w tej sprawie. Okazuje się, że kobieta w momencie formułowania gróźb trzymała w ręku nóż. Podejrzana została natychmiast zatrzymana.Dramatyczne doniesienia z Ursynowa. Sąsiedzka kłótnia mogła zakończyć się prawdziwą tragedią.Dzielnicowi wezwani zostali do awantury sąsiedzkiej. Interwencja służb zakończyła agresywne zachowanie jednej z kobiet.