Ogromna awantura w bloku, nagle doszło do wybuchu. Mężczyzna wysadził się po kłótni z partnerką

Autor Julian Bakuła - 20 Października 2020
mężczyzna wysadził się w powietrzeŹródło: policja.pl

Policja bada sprawę wybuchu na Targówku. Jak ustalił portal Wawa Info, przed pożarem i eksplozją w mieszkaniu przy ulicy Święciańskiej doszło do awantury pomiędzy 44-letnim mężczyzną a jego partnerką. Tuż przed eksplozją na miejsce dotarli policjanci, którzy zdążyli ewakuować kobietę.

Mężczyzna pokłócił się z partnerką. Zagroził, że się wysadzi

- Około godziny 23.20 funkcjonariusze dostali zgłoszenie o awanturze rodzinnej. Na miejsce natychmiast wysłany został patrol - powiedziała w rozmowie z Wawa Info mł. asp. Irmina Sulich z policji na Targówku. Kiedy funkcjonariusze znaleźli się pod wskazanym adresem, przed drzwiami stała kobieta z którą wcześniej awanturował się 44-letni Robert J. - Kobieta była ranna - potwierdziła policjantka. Drzwi od mieszkania były zamknięte, dlatego policjanci sprowadzili kobietę na dół i wezwali pomoc.

Zanim dojechało wsparcie, funkcjonariusze wrócili na górę. Zabarykadowany J. nie chciał otworzyć drzwi od lokalu i odmawiał współpracy. W pewnym momencie doszło do eksplozji. Mundurowi po wybuchu natychmiast weszli do lokalu i wyciągnęli z niego rannego mężczyznę. Obecnie przebywa w szpitalu. W wyniku eksplozji doszło do pożaru, który uszkodził część budynku.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News