wawainfo.pl
Mężczyzna wyskoczył z 2. piętra

PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS/AGENCJA SE/East News

Mężczyzna wyskoczył z balkonu podczas interwencji policji. Miał zakaz zbliżania się do kobiety, którą odwiedził

1 Lutego 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

Mężczyzna wyskoczył z okna na drugim piętrze mieszkania w bloku w Śródmieściu podczas interwencji policji. Sąsiedzi zadzwonili po pomoc, po tym, jak usłyszeli awanturę. Okazało się, że podejrzany znalazł się u kobiety, wobec której miał

Mężczyzna wyskoczył z drugiego piętra

Do niecodziennej sytuacji doszło na warszawskim Śródmieściu. Podczas interwencji policji mężczyzna podjął się brawurowej ucieczki wyskakując z balkonu znajdującego się na drugim piętrze. Okazało się, że znalazł się w mieszkaniu kobiety, wobec której miał orzeczony sądowy zakaz zbliżania się.

Po policję zadzwonili zaniepokojeni sąsiedzi, którzy usłyszeli głośną awanturę w mieszkaniu. Funkcjonariusze zjawili się dość szybko, co zaskoczyło mężczyznę.

Uciekinier wylądował na chodniku ze złamaną nogą

Mężczyzna musiał szybko uciekać, dlatego wybrał brawurowy sposób opuszczenia pomieszczenia - wyszedł przez okno na balkon i postanowił z niego zeskoczyć.

Jego wyobraźnia podpowiadała mu pewnie, że to dobre rozwiązanie w tej sytuacji. Bardzo szybko okazało się jednak, że źle ocenił swoje szanse - lądowanie na ziemi spowodowało złamanie nogi. Ucieczka nie powiodła się i oprócz policji na miejscu musiały zjawić się służby medyczne.

Do zdarzenia doszło około południa przy skrzyżowaniu alei Jana Pawła II z ulicą Anielewicza. O zdarzeniu poinformował Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji w Śródmieściu:

- Potwierdzam, że w czasie interwencji policji mężczyzna wyskoczył z balkonu na drugim piętrze. Policjantów zaalarmowali sąsiedzi, którzy usłyszeli odgłosy awantury. Gdy funkcjonariusze weszli do środka, by wyjaśnić sytuację, mężczyzna zaczął uciekać.

Mężczyzna został zabrany do szpitala w asyście radiowozu

Mężczyzna ze złamaną nogą został zabrany do szpitala. Karetka odjechała z miejsca zdarzenia w asyście radiowozu. Na miejscu pojawiło się kilka załóg policji. Chodnik, czyli miejsce, w którym upadł mężczyzna jest ogrodzone taśmą policyjną. Pojawił się również policyjny technik, który bada to zajście.

Dość istotne w całym tym zdarzeniu jest to, że mężczyzna miał sądowy zakaz zbliżania się do kobiety, z którą się kłócił. Okazuje się jednak, że pojawił się w mieszkaniu na jej prośbę.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

  • Fotoradar na Grójeckiej zarejestrował najwięcej przewinień drogowych w całym kraju

  • Strzały w Sejmie. Jedna osoba jest ranna

  • Wybuch pieca w Świerczach: z powodu żałoby zmienił się przebieg finału WOŚP

źródło: wawainfo,plzdjęcie główne: wawainfo.pl

Kamil MatuszakAutor

Od wielu lat zajmuje się pisaniem o wszystkim, co go pasjonuje. Dotychczas zawodowo zajmował się przede wszystkim marketingiem internetowym, w międzyczasie udoskonalając swój warsztat dziennikarski. Całym jego światem jest film, s

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Rafał Trzaskowski poinformował o śmierci prezesa Związku Powstańców Warszawskich

Czytaj więcej >

Wiadomości

Pierwsza restauracja w stolicy dla zaszczepionych klientów

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje ksiądz prałat Marian Rola. W piątek pogrzeb duchownego

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rafał Trzaskowski ostrzega przed skutkami Polskiego Ładu

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje profesor Jan Stanienda

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wiadomości

26 września rusza 43. Maraton Warszawski. Nadchodzą utrudnienia

Czytaj więcej >