wawainfo.pl > Wiadomości > Mężczyzna wyskoczył z balkonu podczas interwencji policji. Miał zakaz zbliżania się do kobiety, którą odwiedził
Kamil Matuszak
Kamil Matuszak 19.03.2022 03:21

Mężczyzna wyskoczył z balkonu podczas interwencji policji. Miał zakaz zbliżania się do kobiety, którą odwiedził

Mężczyzna wyskoczył z 2. piętra
PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS/AGENCJA SE/East News

Mężczyzna wyskoczył z drugiego piętra

Do niecodziennej sytuacji doszło na warszawskim Śródmieściu. Podczas interwencji policji mężczyzna podjął się brawurowej ucieczki wyskakując z balkonu znajdującego się na drugim piętrze. Okazało się, że znalazł się w mieszkaniu kobiety, wobec której miał orzeczony sądowy zakaz zbliżania się.

Po policję zadzwonili zaniepokojeni sąsiedzi, którzy usłyszeli głośną awanturę w mieszkaniu. Funkcjonariusze zjawili się dość szybko, co zaskoczyło mężczyznę.

Uciekinier wylądował na chodniku ze złamaną nogą

Mężczyzna musiał szybko uciekać, dlatego wybrał brawurowy sposób opuszczenia pomieszczenia - wyszedł przez okno na balkon i postanowił z niego zeskoczyć.

Jego wyobraźnia podpowiadała mu pewnie, że to dobre rozwiązanie w tej sytuacji. Bardzo szybko okazało się jednak, że źle ocenił swoje szanse - lądowanie na ziemi spowodowało złamanie nogi. Ucieczka nie powiodła się i oprócz policji na miejscu musiały zjawić się służby medyczne.

Do zdarzenia doszło około południa przy skrzyżowaniu alei Jana Pawła II z ulicą Anielewicza. O zdarzeniu poinformował Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji w Śródmieściu:

- Potwierdzam, że w czasie interwencji policji mężczyzna wyskoczył z balkonu na drugim piętrze. Policjantów zaalarmowali sąsiedzi, którzy usłyszeli odgłosy awantury. Gdy funkcjonariusze weszli do środka, by wyjaśnić sytuację, mężczyzna zaczął uciekać.

Mężczyzna został zabrany do szpitala w asyście radiowozu

Mężczyzna ze złamaną nogą został zabrany do szpitala. Karetka odjechała z miejsca zdarzenia w asyście radiowozu. Na miejscu pojawiło się kilka załóg policji. Chodnik, czyli miejsce, w którym upadł mężczyzna jest ogrodzone taśmą policyjną. Pojawił się również policyjny technik, który bada to zajście.

Dość istotne w całym tym zdarzeniu jest to, że mężczyzna miał sądowy zakaz zbliżania się do kobiety, z którą się kłócił. Okazuje się jednak, że pojawił się w mieszkaniu na jej prośbę.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo,plzdjęcie główne: wawainfo.pl