wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Morderstwo w Modlinie. Policja i FBI szuka ciała w Wiśle
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:35

Morderstwo w Modlinie. Policja i FBI szuka ciała w Wiśle

Policja
Policja.pl

Mężczyzna zamordował kobietę, jej zwłoki poćwiartował a ciało w walizkach wrzucił do Wisły. Dwa lata temu doszło do makabrycznej zbrodni w Modlinie pod Warszawą. Policja we współpracy z amerykańskim FBI od wielu miesięcy prowadzi działania mające na celu odnalezienie zwłok.

Jak donosi portal wirtualnynowydwor.pl, do zdarzenia miało dojść około 2 lata temu. Mężczyzna na wysokości mostu im. Józefa Piłsudskiego miał wrzucić w kilku paczkach poćwiartowane zwłoki kobiety.

- Po zatrzymaniu i przeprowadzonej wizji lokalnej, rozpoczęło się poszukiwanie z udziałem sonarów oraz nurków. W akcję zaangażowani byli policjanci z wydziału Terroru Kryminalnego i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji oraz agencji FBI - czytamy na nowodworskim portalu.

Dodatkowo w działaniach wykorzystano m.in. łodzie Komisariatu Rzecznego Policji w Warszawie i Legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Według ustaleń portalu wirtualnynowydwor.pl, mimo dużego zaangażowania służb i sprzętu, nie udało się zlokalizować ciała porzuconego w rzece.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, "Wirtualny Nowy Dwór"

Tagi: modlin Policja
Powiązane