wawainfo.pl > Mazowsze > Mazowieckie. Wypadek w Radotkach pod Płockiem
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:37

Mazowieckie. Wypadek w Radotkach pod Płockiem

Wypadek Radotki
OSP w Sieceniu

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek w miejscowości Radotki na drodze wojewódzkiej nr 555. Samochód osobowy marki honda wypadł z drogi i dachował. Mężczyzna trafił do szpitala. Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja i pogotowie.

- Dostaliśmy zgłoszenie z systemu samochodowego o wypadku. Po przybyciu na miejscu zastaliśmy auto, które wypadło z pasa drogi. Poszkodowanemu udało się wyjść samemu z pojazdu. Strażacy udzieli na miejscu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Mężczyzna z urazem głowy trafił do szpitala - mówił w rozmowie z wawainfo.pl, mł. asp. Stanisław Rokicki z Komendy Powiatowej PSP w Płocku.

Jak udało nam się dowiedzieć, 58-latek nie dostosował prędkości do warunków na drodze.

- Mężczyzna kierujący hondą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Zjechał z niej i dachował. 58-latek został przewieziony do szpitala - mówiła w rozmowie z wawainfo.pl, podkom. Marta Lewandowska z Komendy Powiatowej Policji w Płocku.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z miejsca zdarzenia, wykonane przez Ochotniczą Straż Pożarną w Siecieniu.

- Po dotarciu na miejsce kierowca znajdował się poza pojazdem. Zadaniem straży pożarnej było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy, odłączenie zasilania prądu oraz wprowadzenie ruchu wahadłowego - czytamy w komunikacie Ochotniczej Straży Pożarnej w Siecieniu.

Zdarzenie zabezpieczały JRG 1 PSP Płock, OSP Siecień, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

To już drugi wypadek w tym miesiącu w Radotkach

4 listopada auto osobowe roztrzaskało się o przydrożne drzewo. Kierowca trafił do szpitala. Strażacy z OSP w Siecieniu zastali wówczas samochód osobowy, który znajdował się w przydrożnym rowie i uderzył w drzewo. Osoba uczestnicząca w zdarzeniu została ewakuowana z pojazdu przez świadków zdarzenia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl