wawainfo.pl > Wiadomości > Podczas Marszu Niepodległości sprzedawali książki o "aborcji i Żydach"
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:35

Podczas Marszu Niepodległości sprzedawali książki o "aborcji i Żydach"

Marsz Niepodległości stragan
Pawel Wodzynski/East News

W czwartek ulicami Warszawy przeszedł Marsz Niepodległości. Podczas wydarzenia uczestnicy mogli zakupić słodkie wypieki, biało-czerwone flagi, a także książki poświęcone aborcji i Żydom.

Jak relacjonował na twitterze dziennikarz RMF, Tomasz Fenske - przy patelni stoiska ONR i Młodzieży Wszechpolskiej, a także wielu anonimowych sprzedawców. Można kupić słodkie wypieki, biało-czerwone flagi i opaski, a także wiele interesującej literatury poświęconej aborcji i Żydom.

Na zdjęciach wykonanych przez dziennikarza, możemy zauważyć takie książki jak "Jak rozmawiać o aborcji?", "Żydowscy kolaboranci Hitlera", "Niemcy, Żydzi i folksdojcze", "Tęczowy terror", "Powrót do Jedwabnego 3" czy "Przedsiębiorstwo Holokaust".

Marsz Niepodległości przeszedł ulicami Warszawy

Tegoroczny marsz narodowców w Warszawie przebiegł spokojnie. Oprócz kilku incydentów - patrząc na wydarzenia z poprzednich lat - nie wydarzyło się nic, poza świętowaniem tego szczególnego dla Polaków dnia. Jak podkreśla stołeczna policja - miało być bezpiecznie i było bezpiecznie.

- Nic nas nie zaskoczyło. Możemy powiedzieć, że wydarzenie było bezpieczne. W tym roku były to uroczystości państwowe. W 99,9 % przypadków mogliśmy obserwować symbole Polski - mówił podczas konferencji prasowej Sylwester Marczak, rzecznik stołecznej policji.

Jak dodaje - policjanci do tej chwili zatrzymali około 10 osób, głównie za posiadanie narkotyków.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Powiązane