wawainfo.pl > Wiadomości > Marsz Niepodległości 2021: Zasłonięto budynek, w którym rok temu doszło do pożaru
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:35

Marsz Niepodległości 2021: Zasłonięto budynek, w którym rok temu doszło do pożaru

Marsz Niepodległości 2021 - mieszkanie
Pawel Wodzynski/East News

Trasa Marszu Niepodległości 2021 prowadzi również jak rok temu przez Most Poniatowskiego. Straż marszu narodowców postanowiła zasłonić płachtami budynek, aby uniknąć sytuacji z poprzedniego roku - kiedy to uczestnicy wrzucili palącą się racę na balkon jednego z mieszkań.

Straż marszu narodowców zasłoniła płachtami balkony, na których znajdują się tęczowe flagi w kamienicach na Powiślu. Wśród nich balkon, który rok temu podpalono podczas marszu.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć.

Rok temu podczas Marszu Niepodległości doszło do pożaru mieszkania przy ulicy 3 maja. Na czwartym piętrze bloku został wywieszony plakat "Strajku Kobiet" a także tęczowa flaga.

Nieznani sprawcy rzucili w budynek podpaloną racą. Trafili jednak w balkon na drugim piętrze. Do pożaru zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Powiązane