wawainfo.pl > Narodowy Spis Powszechny

Narodowy Spis Powszechny

Narodowy Spis Powszechny

Spis Powszechny
19.03.2022 03:37 Mazowsze. Są pierwsze wnioski o ukaranie za odmowę udziału w Narodowym Spisie Powszechnym

W województwie mazowieckim posypały się pierwsze wnioski o ukaranie za odmowę udziału w spisie powszechnym. Jak informuje Radio Dla Ciebie, na ten moment chodzi o dziewięć osób. Grozi im pięć tysięcy złotych grzywny.Narodowy Spis Powszechny 2021 odbywa się raz na 10 lat. Tegoroczny trwa od początku kwietnia i zakończy się 30 września. Od tego czasu mieszkańcy Mazowsza mogą się spisać przy pomocy rachmistrza, aplikacji lub infolinii.

wawainfo.pl
19.03.2022 03:33 Spis Powszechny 2021. Warszawa uruchamia specjalne punkty dla mieszkańców, ostatnia szansa

Dziś jest ostatni dzień na obowiązkowy udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Z tego powodu Warszawa zdecydowała o wydłużeniu godzin pracy punktów spisowych w dzielnicach Wola i Praga-Północ do godz. 20:00. To ostatnia szansa na bezpośredni udział w spisie dla mieszkańców, którzy dotychczas tego nie zrobili.

pixnio.com
19.03.2022 03:33 Narodowy Spis Powszechny dobiega końca. Ostatnia chwila, by się spisać

30 września w Polsce kończy się spisywanie w ramach Narodowego Spisu Powszechnego. Udział w inicjatywie jest obowiązkowy pod rygorem pięciu tysięcy złotych kary. Jak podaje Radio Dla Ciebie, wobec dziewięciu mieszkańców Mazowsza już skierowano wnioski o wymierzenie grzywny.Narodowy Spis Powszechny 2021 odbywa się raz na 10 lat. Tegoroczny trwa od początku kwietnia i zakończy się 30 września. Udział w spisie można wziąć za pomocą aplikacji lub infolinii. W niektórych mieszkaniach już zawitał rachmistrz.