wawainfo.pl > Grochów

Grochów

Grochów

Grochowska
19.03.2022 03:38 Poważny wypadek na Pradze-Południe

Wypadek na ul. Grochowskiej. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Na miejscu jest już policja, straż pożarna i pogotowie.Zablokowana jest ulica Grochowska od ul. Zielenieckiej do ronda Wiatraczna.

Park Znicza
19.03.2022 03:37 Grochów. Tajemnicza śmierć w Parku Znicza

Policja otrzymała zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie w Parku Znicza w Warszawie. Po dotarciu na miejsce, funkcjonariusze zastali mężczyznę, który nie wykazywał funkcji życiowych - ustalił portal wawainfo.pl. Pomimo podjętej reanimacji, 46-latka nie udało się odratować. Sprawą zajęła się prokuratura.- Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce zaczęli reanimować mężczyznę. Następnie działania przejął zespół ratownictwa medycznego. 46-letniego mężczyzny nie udało się uratować - mówi w rozmowie z wawainfo.pl, sierż. sztab. Rafał Markiewicz z zespołu prasowego stołecznej policji.Na miejscu ze zmarłym 46-latkiem była także kobieta, która wymagała pomocy medycznej. - Kobieta została zabrana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego - dodaje Markiewicz.Jak udało nam się dowiedzieć - na miejscu pracował także prokurator, który zarządził sekcje zwłok. Ciało mężczyzny zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej.Według relacji świadków obydwie osoby przebywały w samochodzie i zostały zauważone nieprzytomne przez przechodzącą osobę, która zawiadomiła służby. Do zdarzenia doszło w sobotę w godzinach popołudniowych. Czynności trwały do późnych godzin wieczornych. Około godziny 23 auto przy którym mężczyzna stracił przytomność bądź w nim przebywał - zostało zabrane na policyjną lawetę.

Grochów
19.03.2022 03:32 Strażnik miejski wypadł z okna na drugim piętrze

Do nieszczęśliwego wypadku doszło na warszawskim Grochowie. Strażnik miejski wypadł z okna, z drugiego piętra. Ratownicy pilnie przewieźli go do szpitala, a policja już bada sprawę. Jak informuje "Życie Stolicy", do zdarzenia doszło 9 września, w okolicach godziny 21:00. Przy ulicy Kobielskiej 5 w budynku Straży Miejskiej, jeden z funkcjonariuszy wypadł przez okno, z drugiego piętra.Na miejsce wezwano ratowników, a dzięki sprawnej reakcji współpracowników, mężczyzna natychmiast został przewieziony do szpitala.

Motocyklista
19.03.2022 03:29 Motocyklista nie żyje. Trwają poszukiwania kierowcy, który potrącił go na Grochowskiej

Nie żyje motocyklista potrącony przez samochód na ul. Grochowskiej. Policja poszukuje sprawcy, który zbiegł z miejsca zdarzenia.Na miejsce wezwano prokuratora, który zajmie się wyjaśnianiem sprawy.