wawainfo.pl > Ulice > Poważny wypadek na Pradze-Południe
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:38

Poważny wypadek na Pradze-Południe

Grochowska
Marek BAZAK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wypadek na ul. Grochowskiej. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Na miejscu jest już policja, straż pożarna i pogotowie.

Zablokowana jest ulica Grochowska od ul. Zielenieckiej do ronda Wiatraczna.

Wypadek na ul. Grochowskiej. Trwa reanimacja motocyklisty

- Otrzymaliśmy zgłoszenie dot. zderzenia samochodu osobowego i motocyklisty na ul. Grochowskiej. Na miejscu są już służby. Trwa reanimacja motocyklisty - poinformowała w rozmowie z wawainfo.pl, st. sierż. Gabriela Putyra ze stołecznej policji.

W związku z wypadkiem autobusy zostały skierowane na objazdy.

- Z powodu zdarzenia drogowego na ul. Grochowskiej autobusy linii 125 i 135 jadące w kierunku krańców Międzylesie / PKP Olszynka Grochowska zostały skierowane na trasę objazdową: … – Zamoyskiego – Lubelska – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Grochowska – … z pominięciem przystanków: Lubelska 02, Bliska 02 i Gocławska 02 - czytamy na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: Marek BAZAK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Powiązane