wawainfo.pl > Ciechanów

Ciechanów

Ciechanów

Policja
19.03.2022 03:34 Awantura domowa w Ciechanowie. Dwoje dzieci w ciężkim stanie w szpitalu

W miejscowości Targonie pod Ciechanowem doszło w środę rano do awantury domowej. Dwie dziewczynki w wieku 7 i 9 lat trafiły w ciężkim stanie do szpitala. Policja zatrzymała ich ojca.Jak podaje portal ciechanowinaczej.pl, policja otrzymała zgłoszenie o awanturze w jednym z domów jednorodzinnych około godz. 6:00.- W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dwie dziewczynki w wieku 7 i 9 lat. Jak nie oficjalnie ustaliliśmy, dzieci miały poważne rany cięte. Zostały w ciężkim stanie przetransportowane do szpitala w Ciechanowie. Ucierpiała też ich 34-letnia matka, jednak nie wymagała hospitalizacji - informują dziennikarze portalu.Czekamy na Wasze informacje

Ciechanów
19.03.2022 03:32 Ciechanów. Kierowca audi uderzył prosto w łosia, zginął na miejscu

Ciechanów. Późną nocą 18-letni kierowca wjechał prosto w łosia. Mężczyzna zginął chwilę po zderzeniu. Na miejsce ruszyła straż pożarna, policja i ratownicy, którym udało się pomóc ciężko rannej pasażerce.Do zdarzenia doszło 2 września o godzinie 1:20 na na drodze gminnej relacji Gołotczyzna-Ciechanów. - W nocy na drodze [...] doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 18-letni kierowca - poinformowała Jolanta Bym z ciechanowskiej policji.

 PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
19.03.2022 03:27 Śmiertelny wypadek pod Ciechanowem. Mężczyzna zginął pod kołami pociągu

Tragedia pod Ciechanowem - mężczyzna popełnił samobójstwo w pobliżu stacji. Duże utrudnienia w ruchu pociągów. Pod kołami pociągu Intercity jadącego z Olsztyna do Krakowa, w okolicach Chruszczewa (pow. cichanowski), zginął mężczyzna.- Do zdarzenia doszło około kilometr od stacji, 15 czerwca, po godzinie 15:00. Była to prawdopodobnie próba samobójcza - mówi bryg. Karol Kierzkowski z Mazowieckiej Straży Pożarnej w rozmowie z wawainfo.pl. Z powodu wypadku pociągi są opóźnione. Utrudnienia w ruchu na linii Warszawa - Działdowo z powodu wypadku (na odcinku Konopki – Ciechanów) potwierdzają Koleje Mazowieckie na swojej stronie internetowej:"Niektóre pociągi mogą być odwołane, kursować w skróconej relacji, opóźnione oraz kursować inną trasą niż przewidziana w rozkładzie jazdy pociągów..." - czytamy w komunikacie. Jak zaś informuje PKP PLK utrudnienia w komunikacji będą trwały do około godziny 19:00.W akcji zabezpieczającej teren w pobliżu stacji uczestniczyło dwunastu strażaków. Policja i prokuratura próbują ustalić przyczyny zdarzenia.