wawainfo.pl > Mazowsze > Jedna osoba nie żyje, druga jest ciężko ranna. Policja ostrzega przed utrudnieniami
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:26

Jedna osoba nie żyje, druga jest ciężko ranna. Policja ostrzega przed utrudnieniami

Wypadek na siódemce

W czwartek przed godziną 15 w miejscowości Kondrajec Szlachecki (gmina Glinojeck, powiat ciechanowski) doszło do śmiertelnego wypadku.

"Uwaga!! duże utrudnienia w ruchu na drodze krajowej DK7, w miejscowości Kondrajec Szlachecki, gdzie doszło do wypadku drogowego w którym jedna osoba nie żyje. Samochód osobowy zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym, na miejscu trwają czynności służb ratowniczych. Uważajcie na tym odcinku drogi" - poinformowała policja z Ciechanowa.

Uwaga!! duże utrudnienia w ruchu na drodze krajowej DK7, w miejscowości Kondrajec Szlachecki, gdzie doszło do wypadku...

Opublikowany przez Policja Ciechanów Czwartek, 13 maja 2021

- Wstępne ustalenia są takie, że kierujący oplem astrą, jadąc w kierunku Warszawy, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka ciężarówką marki Mercedes - relacjonowała w rozmowie z Wawa Info podkom. Ewa Brzezińska z Komedny Powiatowej Policji w Ciechanowie.

- Kierowca astry zginął na miejscu, a pasażerka została śmigłowcem przetransportowana do szpitala - przekazała podkom. Brzezińska.

Transportem ciężko rannej pasażerki zajęło się Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Na miejscu prowadzone są czynności policji pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia drogowe potrwają mniej więcej do godziny 17:00-17:30.

- Droga jest nieprzejezdna w obu kierunkach, policja wyznaczyła objazdy. Utrudnienia potrwają jeszcze godzinę do dwóch - przekazał około godziny 16 bryg. Karol Kierzkowski, oficer prasowy mazowieckiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

W interwencji brało udział 5 pojazdów straży pożarnej i 20 strażaków.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawainfo.plZdjęcie główne: wawainfo.pl

Tagi: Ciechanów