wawainfo.pl > Mazowsze > Tragiczny wypadek na S8. Samochód dachował
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:35

Tragiczny wypadek na S8. Samochód dachował

wypadek na s8
KPP Wyszków

W tragicznym wypadku zginął 30-letni obywatel Szwecji. Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego wspólnie z technikiem kryminalistyki. Wszystkie czynności wykonywane są pod nadzorem Prokuratora - podaje policja.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Turzyn-Kolonia na obwodnicy Wyszkowa na trasie S8 w kierunku Białegostoku.

- Obecnie funkcjonariusze zabezpieczają ślady, wykonują oględziny miejsca, samochodu marki Land Rover, przesłuchują świadków oraz sporządzają szkice zdarzeniowe - informuje Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jadąc w stronę Białegostoku nagle zjechał do przydrożnego rowu gdzie dachował.

- Pojazd był bardzo zniszczony. W środku znajdowała się uwięziona osoba bez widocznych funkcji życiowych. Strażacy ewakuowali mężczyznę z pojazdu. Lekarz z zespołu ratownictwa medycznego stwierdził zgon - mówi w rozmowie z wawainfo.pl, st. bryg. Sławomir Pietrzak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie.

W stronę Białegostoku ruch odbywa się po jednym pasie ruchu. Główna Dyrekcja Dróg i Autostrad zaleca objazd drogą serwisowa trasy S8 przez Turzyn - Budykierz.

Poniżej prezentujemy zdjęcia wykonane przez policjantów z Wyszkowa.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl