wawainfo.pl > Samobójstwo

Samobójstwo

samobójstwo

Siedlce
19.03.2022 03:38 Odebrał sobie życie na oczach własnej matki. Wcześniej wyznał jej, że stracił najbliższą osobę

52-letni Jacek G. popełnił samobójstwo na oczach swojej matki, która nie mogła nic zrobić. Tragedia w Siedlcach wydarzyła się na tle nieszczęśliwej miłości. Mężczyzna załamał się po tym, jak zostawiła go jego partnerka. W desperacji podciął sobie żyły w obu nogach i wykrwawił się. O sprawie napisał "Super Express".

Straż parawan
19.03.2022 03:37 Tragedia na Ursynowie. Mężczyzna wypadł z 11. piętra

W środę przed południem z 11. piętra bloku mieszkalnego przy ulicy Hirszfelda na Ursynowie wypadł mężczyzna. Zginął na miejscu.Jak informują dziennikarze "Super Expressu", tragiczne wydarzenia rozegrały się około godziny 10.30 przy ulicy Hirszfelda. Mieszkańcy okolicznych bloków usłyszeli głośny huk. - Kilka minut później na blokowisku pojawiły się służby ratunkowe - straż pożarna, policja i pogotowie. Ratownicy rozstawili parawan i przystąpili do akcji ratunkowej - czytamy na www.se.plPomimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować jego życia. Według informacji uzyskanych przez "Super Express", na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora. Śledzwo ma wykluczyć udział osób trzecich.W Polsce funkcjonują telefony zaufania dla osób w kryzysie. Pamiętaj - jeżeli potrzebujesz pomocy możesz zgłosić się do wielu instytucji po wsparcie i pomoc. Antydepresyjny telefon zaufania fundacji ITAKA - 22 484 88 01Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych 116 123Pamiętaj. W sytuacji zagrożenia życia dzwoń na numer 112! Więcej informacji i spis organizacji można znaleźć na portalu www.samobojstwo.pl

Straż Chemiczna
19.03.2022 03:35 Makabryczna śmierć w Piasecznie. Mężczyzna znaleziony w plastikowym worku

Makabrycznego odkrycia dokonali w Piasecznie strażacy oraz policjanci, którzy weszli do wynajmowanego przez 52-letniego mężczyznę pokoju. Jak donosi "Super Express" - w mieszkaniu znajdowały się zwłoki szczelnie zamknięte w worku. Mężczyzna leżący w środku dzierżył butlę z gazem, prawdopodobnie ze sprężonym azotem. Według wstępnych ustaleń śledczych, 52-latek popełnił samobójstwo.Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 19.30. Policjanci wraz ze strażakami weszli do mieszkania znajdującego się przy ul. Kajki w Piasecznie, w którym znaleziono martwego mężczyznę w 200 litrowym worku- Prowadziliśmy działania zabezpieczające, w związku ze znalezioną w worku butlą z gazem. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej, w tym grupa ratownictwa chemiczno-ekologicznego z Warszawy. Ostatni zespół dokonał pomiaru. Stwierdzono, że jest to sprężony azot. Dodatkowo chemicy stwierdzili w pomieszczeniu zwiększoną ilość dwutlenku węgla, a także obniżony poziom tlenu - mówi w rozmowie z wawainfo.pl mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.Według informacji, do których dotarł "Super Express", mężczyzna musiał wejść do worka, wziąć do rąk butlę z gazem, a następnie szczelnie się zakleić.- Otrzymaliśmy wezwanie w godzinach wieczornych. Na miejscu policjanci znaleźli ciało nieżyjącego już mężczyzny - potwierdza w rozmowie z "Super Expressem" Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.