wawainfo.pl > Ulice > Kolizja z udziałem auta SOP w Warszawie
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:34

Kolizja z udziałem auta SOP w Warszawie

SOP
Piotr Molecki/East News (zdj. ilustracyjne)

Kolizja z udziałem auta należącego do Służby Ochrony Państwa. W stojący w korku samochód państwowej formacji uderzyła osobowa dacia. Na szczęście nikt nie został ranny. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Zdarzenie miało miejsce pomiędzy ulicą Racławicką a Woronicza na stołecznym Mokotowie. Pojazd Służby Ochrony Państwa zderzył się z dacią. Jak przekazał rzecznik formacji, autem nie jechały ochraniane osoby, a jedynie funkcjonariusze SOP.

Kolizja z udziałem auta SOP

- Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Na pasie w stronę centrum na nasz samochód administracyjno-logistyczny służący do obsługi formacji najechało cywilne auto osobowe – powiedział w rozmowie z tvnwarszawa.pl rzecznik SOP ppłk. Bogusław Piórkowski.

Obaj kierowcy zostali przebadani na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Byli trzeźwi. Policja informuje, że nikt nie wymagał pomocy medycznej. W miejscu zdarzenia nie było także utrudnień w ruchu.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: TVN Warszawa

Tagi: