wawainfo.pl > Wiadomości > Wypadek przy Cmentarzu Bródnowskim. Poszkodowana kobieta
redakcja info
redakcja info 17.06.2022 02:02

Wypadek przy Cmentarzu Bródnowskim. Poszkodowana kobieta

wypadek na bródnie
fot. Goniec.pl, Irmina Jach

Do bardzo poważnego zdarzenia doszło przed chwilą tuż obok Cmentarza Bródnowskiego. Bardzo ciężko poszkodowana została kobieta, obecnie udzielana jest jej pomoc przez służby, które pojawiły się na miejscu.

Przed kilkoma minutami doszło do bardzo poważnego zdarzenia na przystanku Budowlana, zlokalizowanym tuż przy Cmentarzu Bródnowskim. Z nieustalonych przyczyn kobieta nagle upadła, okazało się, że ma poważnie rozciętą nogę.

>

Nasi reporterzy będący na miejscu starają się ustalić przebieg zdarzeń. Motorniczy kierujący tramwajem przyznał, że sytuacja jest bardzo poważna, ponieważ nie można było zatamować krwawienia z uszkodzonej nogi. Świadkowie zdarzenia sugerują, że kobieta wpadła między tramwaj a chodnik.

Starsza pani najprawdopodobniej wysiadała z tramwaju i wtedy doszło do ciężkiego uszkodzenia nogi. Jeden ze świadków powiedział naszym reporterom, że podczas hamowania pani złapała go, dla utrzymania równowagi.

Na miejscu jest już karetka, a medycy przystępują do udzielenia pomocy poszkodowanej. Ruch tramwajowy jest tymczasowo wstrzymany.

>

AKTUALIZACJA, 19:13

Ruch tramwajowy został wznowiony.

Powiązane