wawainfo.pl > Wiadomości > Koszmar na Ochocie. Młoda kobieta wypadła z okna
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:34

Koszmar na Ochocie. Młoda kobieta wypadła z okna

Image 20211102 210117
Zdjęcie ilustracyjne

Młoda kobieta wypadła z okna w jednym z bloków na warszawskiej Ochocie. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe, które udzieliły poszkodowanej pierwszej pomocy.

Do zdarzenia doszło przy ulicy Grójeckiej. Kobieta spadła z wysokości 4. piętra. Medycy reanimowali poszkodowaną, która następnie została przetransportowana do jednego ze stołecznych szpitali.

Na miejscu pracują również funkcjonariusze policji, którzy ustalają dokładne okoliczności i przyczyny dramatycznego zdarzenia. Dzisiaj informowaliśmy także o kolejnym śmiertelnym wypadku w Złotych Tarasach.

Do tragedii w centrum handlowym doszło we wtorek, 2 listopada br., około godziny 14:30. Około 40-letnia kobieta przechyliła się przez barierki i spadła z wysokości 4. piętra. To drugi śmiertelny wypadek w tym samym miejscu.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: Warszawa w pigułce