wawainfo.pl > Mazowsze > Odebrał sobie życie na oczach własnej matki. Wcześniej wyznał jej, że stracił najbliższą osobę
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:38

Odebrał sobie życie na oczach własnej matki. Wcześniej wyznał jej, że stracił najbliższą osobę

Siedlce
PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News - zdjęcie ilustracyjne

52-letni Jacek G. popełnił samobójstwo na oczach swojej matki, która nie mogła nic zrobić. Tragedia w Siedlcach wydarzyła się na tle nieszczęśliwej miłości. Mężczyzna załamał się po tym, jak zostawiła go jego partnerka.

W desperacji podciął sobie żyły w obu nogach i wykrwawił się. O sprawie napisał "Super Express".

Siedlce: 52-latek popełnił samobójstwo na oczach swojej matki. Powodem załamanie po zawodzie miłosnym

Jak podaje se.pl, 52-letni Jacek G. przeżywał trudny czas. Odeszła od niego 45-letnia ukochana. Mężczyzna postanowił zrzucić ciężar z serca, opowiadając swojej matce o tym, co go spotkało i jak bardzo cierpi.

Potem dokonał przerażającego czynu. Na oczach starszej kobiety, która nie mogła ruszyć się z łóżka, popełnił samobójstwo, podcinając sobie żyły w obu nogach.

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem, po tym, jak Jacek G. wrócił do domu. Usiadł wtedy na łóżku swojej matki, ściskając jej rękę i tłumacząc, że jego czas już nadszedł.

- Zwierzył się, że ma już dość wszystkiego. Twierdził, że nikt go nie kocha, nawet jego jedyna Basia. Tłumaczyłam mu, że wszystko się ułoży - opowiadała jego matka, 94-letnia Helena.

Według informacji Super Expressu, 45-letnia Barbara zniknęła po tym, jak postanowiła zerwać znajomość z Jackiem G.

Nikt nie podejrzewał takiego zakończenia

Według słów matki mężczyzny, Jacek G. planował ułożyć sobie życie z Barbarą. Miał w planach nawet ślub. Kobieta jednak wyjechała, a jej były partner nie mógł się pogodzić z tym faktem.

- Miał podcięte żyły obu nóg. Wyglądało to potwornie, do dziś wszystko stoi mi przed oczami. Jak on musiał się załamać, że zrobił coś tak potwornego - mówił jego brat, Krzysztof.

Jeśli ty lub ktoś w Twoim otoczeniu potrzebuje pomocy, zadzwoń na 116 123 - bezpłatny telefon zaufania przeznaczony dla dorosłych lub 116 111 - bezpłatny telefon zaufania przeznaczony dla dzieci i młodzieży.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info. Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: se.pl zdjęcie główne: PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News - zdjęcie ilustracyjne

Powiązane