wawainfo.pl > Powiat Grójecki

Powiat Grójecki

powiat grójecki

Grójec
19.03.2022 03:38 Grójeccy policjanci zatrzymali przepełnionego busa. Ściśnięci pasażerowie siedzieli na workach z nawozem

Grójeccy policjanci z grupy SPEED zatrzymali busa, który przekroczył prędkość. Podczas kontroli okazało się, że w nieprzystosowanym samochodzie znajduje się aż 15 osób - to o 7 pasażerów za dużo.Kierowca okazał się mieć również inny problem, z którymi musieli zmierzyć się funkcjonariusze. Grozi mu więzienie.

Grójec
19.03.2022 03:32 Grójec. Poważny wypadek z udziałem motocyklisty, motor pękł na pół

Grójec. W niedzielę przed godziną 18:00 doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Z relacji świadka zdarzenia wiemy, że motor pęk na pół. Mężczyzna miał przelecieć aż 100 metrów w powietrzu. Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych we wsi Odrzywołek, w powiecie grójeckim. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca jednośladu jest w ciężkim stanie. Pomocy mieli udzielić mu świadkowie wypadku.

Na trasie S7 doszło w środę do kolizji
19.03.2022 03:26 Ogromny korek po wypadku. Trasa w kierunku Warszawy stoi

Z powodu kolizji, do której doszło na trasie S7, samochody jadące w kierunku Warszawy utknęły w ogromnym korku. Kierowcy muszą korzystać z objazdów.Około godziny na trasie S7 w podwarszawskiej miejscowości Wilczy Targ doszło do kolizji z udziałem ciężarówki i dwóch busów.Jak podaje portal grojec24.net, ciężarówka DAF zaczepiła o dwa stojące na pasie awaryjnym busy.Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.- Trasa S7 na 424 kilometrze jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy na drogi lokalne, m.in. w miejscowości Falęcice - relacjonowała przywoływana przez portal grojec24.net nadkom. Agnieszka Wójcik z grójeckiej policji.