wawainfo.pl > Wiadomości > Mężczyzna wracał skuterem z pracy do domu. Nagle runął na niego konar drzewa. Nie żyje
Karolina Kraushar
Karolina Kraushar 19.03.2022 03:24

Mężczyzna wracał skuterem z pracy do domu. Nagle runął na niego konar drzewa. Nie żyje

Nie żyje mężczyzna
Ochotnicza Straż Pożarna w Grójcu -KSRG

Nie żyje mężczyzna

Środowej burzy która przeszła przez Mazowsze towarzyszył silny wiatr. - Mężczyzna na skuterze poruszał się po gminie Warka i po godzinie 16.00 w Pilicy został przygnieciony przez konar drzewa, który akurat w tym czasie spadł na drogę - przekazała kom. Agnieszka Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

Tragiczny wypadek w Pilicy

Jak wyjaśniła nam kom. Wójcik, pomimo przeprowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. Policja pod nadzorem prokuratury będzie ustalać dokładne okoliczności zdarzenia. - Niestety, ten mężczyzna wracał z pracy, więc jego przebywanie na zewnątrz podczas burzy było uzasadnione. Apelujemy jednak, aby, każdy, kto może nie opuszczał domu podczas niesprzyjających zjawisk pogodowych oraz aby stosował się do zaleceń wydawanych przez synoptyków. Wychodzenie na zewnątrz w czasie nawałnicy może doprowadzić do podobnego wypadku - zaapelowała kom. Agnieszka Wójcik.

Skutki burzy na Mazowszu

W środę drzewo przewróciło się na kobietę, która szła ulicą na Ursynowie. Pomimo obrażeń, poszkodowana przeżyła. Burza, która nawiedziła Mazowsze w środę, spowodowała również wiele utrudnień w komunikacji miejskiej oraz na kolei. Na pogodę narzekali również kierowcy, którzy mogli napotkać na drogach powalone drzewa i gałęzie.

Źródło: wawainfo.pl

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Powiązane