Mężczyzna wracał skuterem z pracy do domu. Nagle runął na niego konar drzewa. Nie żyje

Autor Karolina Kraushar - 27 Sierpnia 2020
Nie żyje mężczyznaŹródło: Ochotnicza Straż Pożarna w Grójcu -KSRG

Nie żyje mężczyzna na którego spadło drzewo. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj podczas nawałnicy, jaka przeszła przez Mazowsze. 46-latek wracał z pracy do domu, kiedy nagle runął na niego konar drzewa. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł.

Nie żyje mężczyzna

Środowej burzy która przeszła przez Mazowsze towarzyszył silny wiatr. - Mężczyzna na skuterze poruszał się po gminie Warka i po godzinie 16.00 w Pilicy został przygnieciony przez konar drzewa, który akurat w tym czasie spadł na drogę - przekazała kom. Agnieszka Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

Tragiczny wypadek w Pilicy

Jak wyjaśniła nam kom. Wójcik, pomimo przeprowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. Policja pod nadzorem prokuratury będzie ustalać dokładne okoliczności zdarzenia. - Niestety, ten mężczyzna wracał z pracy, więc jego przebywanie na zewnątrz podczas burzy było uzasadnione. Apelujemy jednak, aby, każdy, kto może nie opuszczał domu podczas niesprzyjających zjawisk pogodowych oraz aby stosował się do zaleceń wydawanych przez synoptyków. Wychodzenie na zewnątrz w czasie nawałnicy może doprowadzić do podobnego wypadku - zaapelowała kom. Agnieszka Wójcik.

Skutki burzy na Mazowszu

W środę drzewo przewróciło się na kobietę, która szła ulicą na Ursynowie. Pomimo obrażeń, poszkodowana przeżyła. Burza, która nawiedziła Mazowsze w środę, spowodowała również wiele utrudnień w komunikacji miejskiej oraz na kolei. Na pogodę narzekali również kierowcy, którzy mogli napotkać na drogach powalone drzewa i gałęzie.

Źródło: wawainfo.pl

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News