wawainfo.pl
Nie żyje mężczyzna

Ochotnicza Straż Pożarna w Grójcu -KSRG

Mężczyzna wracał skuterem z pracy do domu. Nagle runął na niego konar drzewa. Nie żyje

27 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Nie żyje mężczyzna na którego spadło drzewo. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj podczas nawałnicy, jaka przeszła przez Mazowsze. 46-latek wracał z pracy do domu, kiedy nagle runął na niego konar drzewa. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł.

Nie żyje mężczyzna

Środowej burzy która przeszła przez Mazowsze towarzyszył silny wiatr. - Mężczyzna na skuterze poruszał się po gminie Warka i po godzinie 16.00 w Pilicy został przygnieciony przez konar drzewa, który akurat w tym czasie spadł na drogę - przekazała kom. Agnieszka Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

Tragiczny wypadek w Pilicy

Jak wyjaśniła nam kom. Wójcik, pomimo przeprowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. Policja pod nadzorem prokuratury będzie ustalać dokładne okoliczności zdarzenia. - Niestety, ten mężczyzna wracał z pracy, więc jego przebywanie na zewnątrz podczas burzy było uzasadnione. Apelujemy jednak, aby, każdy, kto może nie opuszczał domu podczas niesprzyjających zjawisk pogodowych oraz aby stosował się do zaleceń wydawanych przez synoptyków. Wychodzenie na zewnątrz w czasie nawałnicy może doprowadzić do podobnego wypadku - zaapelowała kom. Agnieszka Wójcik.

Skutki burzy na Mazowszu

W środę drzewo przewróciło się na kobietę, która szła ulicą na Ursynowie. Pomimo obrażeń, poszkodowana przeżyła. Burza, która nawiedziła Mazowsze w środę, spowodowała również wiele utrudnień w komunikacji miejskiej oraz na kolei. Na pogodę narzekali również kierowcy, którzy mogli napotkać na drogach powalone drzewa i gałęzie.

Źródło: wawainfo.pl

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Karolina KrausharAutor

Karolina Kraushar jest redaktorką strony. Zanim znalazła się w Wawa Info, pracowała w dziale wideo portalu Wyborcza.pl oraz w radiu Chillizet. Do Warszawy przyjechała kilka lat temu i z miejsca się w niej zakochała. Szczególnie uwielbia zaskakującą oraz malowniczą Pragę-Północ. Karolina interesuje się szeroko pojętą sztuką, a w szczególności kinematografią dokumentalną, literaturą faktu oraz komiksami non-fiction.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Atak z użyciem noża w toalecie w okolicach Dworca Zachodniego

Czytaj więcej >

Wiadomości

Śmiertelne potrącenie na stacji Warszawa Powązki

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje Jadwiga Rojek ps. "Magda". Kombatantka AK miała 95 lat

Czytaj więcej >
Na klatce w bloku przy ul. Wiatracznej zmarł 66-letni mężczyzna

Wiadomości

66-latek zasłabł na klatce. Reanimował go sąsiad, niestety mężczyzna nie żyje

Czytaj więcej >
Dwa ciała w samochodzie przed centrum handlowym

Wiadomości

Dwa ciała znalezione w samochodzie przed centrum handlowym

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawa podpisała umowę na III linie metra

Czytaj więcej >