wawainfo.pl
Nie żyje mężczyzna

Ochotnicza Straż Pożarna w Grójcu -KSRG

Mężczyzna wracał skuterem z pracy do domu. Nagle runął na niego konar drzewa. Nie żyje

27 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Nie żyje mężczyzna na którego spadło drzewo. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj podczas nawałnicy, jaka przeszła przez Mazowsze. 46-latek wracał z pracy do domu, kiedy nagle runął na niego konar drzewa. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł.

Nie żyje mężczyzna

Środowej burzy która przeszła przez Mazowsze towarzyszył silny wiatr. - Mężczyzna na skuterze poruszał się po gminie Warka i po godzinie 16.00 w Pilicy został przygnieciony przez konar drzewa, który akurat w tym czasie spadł na drogę - przekazała kom. Agnieszka Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

Tragiczny wypadek w Pilicy

Jak wyjaśniła nam kom. Wójcik, pomimo przeprowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. Policja pod nadzorem prokuratury będzie ustalać dokładne okoliczności zdarzenia. - Niestety, ten mężczyzna wracał z pracy, więc jego przebywanie na zewnątrz podczas burzy było uzasadnione. Apelujemy jednak, aby, każdy, kto może nie opuszczał domu podczas niesprzyjających zjawisk pogodowych oraz aby stosował się do zaleceń wydawanych przez synoptyków. Wychodzenie na zewnątrz w czasie nawałnicy może doprowadzić do podobnego wypadku - zaapelowała kom. Agnieszka Wójcik.

Skutki burzy na Mazowszu

W środę drzewo przewróciło się na kobietę, która szła ulicą na Ursynowie. Pomimo obrażeń, poszkodowana przeżyła. Burza, która nawiedziła Mazowsze w środę, spowodowała również wiele utrudnień w komunikacji miejskiej oraz na kolei. Na pogodę narzekali również kierowcy, którzy mogli napotkać na drogach powalone drzewa i gałęzie.

Źródło: wawainfo.pl

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >