wawainfo.pl > Awaryjne Lądowanie Samolotu

Awaryjne Lądowanie Samolotu

awaryjne lądowanie samolotu

Samolot
15.06.2022 02:02 Samolot zderzył się z ptakiem. Piloci postanowili zawrócić na Lotnisko Chopina

Piloci samolotu lecącego do Tallina zdecydowali się zawrócić na Lotnisko Chopina po tym, jak ich statek powietrzny zderzył się z lecącym ptakiem. Incydent w powietrzu Zapewne niemałą konsternacją dla pasażerów samolotu, który wyleciał z warszawskiego lotniska do Tallina, była informacja o konieczności natychmiastowego powrotu do portu. Piloci podjęli decyzję o zawróceniu na Lotnisko Chopina po tym, jak samolot nieoczekiwanie zderzył się z ptakiem. Nie chcąc ryzykować lotu z usterką techniczną, załoga podjęła decyzję o niezwłocznym powrocie do miejsca wylotu. Samolot zostanie zbadany Służby zostały poinformowane o powracającym na pas samolocie. Piloci zgłosili, że nie potrzebują specjalnej asysty, wobec czego na ziemi nie musiała oczekiwać ekipa ratunkowa. Statek powietrzny musiał przejść wnikliwą kontrolę techniczną, która miała na celu ujawnienie, czy w wyniku zdarzenia nie doszło do usterki, która mogłaby zagrażać bezpieczeństwu podczas przyszłych lotów. Do podobnego incydentu doszło w czerwcu w Katowicach. Wówczas samolot musiał lądować aż dwa razy, ponieważ po pierwszym przeglądzie technicznym i ponownym wylocie z portu, Boeing po raz kolejny pechowo zderzył się z ptakiem. Czekamy na Wasze informacjewawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:Tragedia na kąpielisku Zielonce. Tonącego nie udało się uratowaćGrójeccy policjanci zatrzymali przepełnionego busa. Ściśnięci pasażerowie siedzieli na workach z nawozemNad Mazowszem przeszła silna burza. Straż podjęła ponad 800 interwencjiźródło: zyciestolicy.com.pl, radiozet.pl zdjęcie główne: Marcin Gadomski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Na trasie S7 doszło w środę do kolizji
19.03.2022 03:39 Awaryjne lądowanie samolotu w Modlinie

W czwartek po południu na lotnisku w Modlinie doszło do awaryjnego lądowania samolotu.- Po godzinie 12 otrzymaliśmy zgłoszenie o awaryjnym lądowaniu małego samolotu - potwierdza w rozmowie z Wawa Info st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.Ze wstępnych ustaleń wynika, że w samolocie doszło do uszkodzenia opony. Na pokładzie znajdowały się cztery osoby. Lądowanie zabezpieczała zarówno lotniskowa, jak i państwowa straż pożarna. Maszyna wylądowała bezpiecznie i bez komplikacji. - Przed 13 samolot bezpiecznie wylądował bez osób poszkodowanych - potwierdza Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Mazowieckim bryg. mgr Tomasz Wołoszyn.

Samolot Wizz Air lecący do Warszawy lądował awaryjnie chwilę po starcie
19.03.2022 03:38 Samolot lecący z Bułgarii do Warszawy lądował awaryjnie kilka minut po starcie z lotniska w Burgas

Samolot, który lądować miał w Warszawie nie doleciał do celu. Maszyna zawrócona została na bułgarskie lotnisko tuż po starcie. Znane są już pierwsze ustalenia. Podróżujący do Polski znaleźli się w realnym niebezpieczeństwie?Rejs W6 2857 linii Wizz Air z lądowaniem w Warszawie bardzo szybko po starcie ponownie znalazł się w punkcie wyjścia. Pasażerowie nie dolecieli do Polski.Lot rozpoczynał się w Burgas nad Morzem Czarnym. To popularny wśród Polaków punkt wakacyjnych wycieczek. W kilka minut po rozpoczęciu drogi powrotnej do Warszawy maszyna zawróciła na lotnisko w Bułgarii. Co się stało?

Samolot lecący z Warszawy do Krakowa zawrócony na lotnisko Chopina
19.03.2022 03:30 Wylecieli z lotniska Chopina, ale bardzo szybko na nie wrócili. Powodem "przyczyny techniczne"

Czarna seria samolotów w Warszawie. Na lotnisko Chopina zawrócona została dziś jedna z maszyn. Wcześniej informowaliśmy, że lot z Bułgarii nie dotarł do stolicy. Co się dzieje?Urlopowicze nie mają łatwo, mimo iż podróże są znacznie bardziej swobodne niż jeszcze rok temu. Niemniej dotarcie na miejsce wydaje się w kontekście ostatnich wydarzeń związanych z samolotem dużo trudniejsze.Pasażerowie samolotu LOT-u startującego w piątek z lotniska Chopina przeżyli prawdziwe chwile grozy. Krótko po starcie musieli wrócić na płytę lotniska.