wawainfo.pl > Awaria Wodociągowa

Awaria Wodociągowa

Awaria wodociągowa

Obraz Riverazo z Pixabay
19.03.2022 03:33 Potężna awaria wodociągowa w Warszawie. Ulice po prostu płyną brązową wodą

Do poważnej awarii wodociągowej doszło na ul. Królewskiej. Krakowskie Przedmieście jest pod wodą, która przemieszcza się bardzo szybko. Policja wstrzymała ruch.

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
19.03.2022 03:33 Mazowieckie. Mieszkańcy gminy Naruszewo bez wody pitnej, jest skażona

W gminie Naruszewo doszło do poważnego zanieczyszczenia wodociągu. W efekcie blisko 2,5 tys. mieszkańców z aż 15 miejscowości w powiecie płońskim zostało bez wody pitnej w kranach. W wodociągu wykryto bakterie z grupy coli. Podobna sytuacja jest w Zakrzewie w powiecie radomskim.

Płock
19.03.2022 03:29 Płock: awaria wodociągów. Mieszkańcy mogą mieć problemy z wodą

Płock: niektórzy mieszkańcy zostali bez wody. Ze względu na awarię stacji przy ul. Górnej część płocczan musi uzbroić się w cierpliwość. Usunięcie awarii może potrwać jeszcze do dwóch godzin. Praca najważniejszych stacji jest już przywracana.

Wodociągi
19.03.2022 03:27 Poważna awaria wodociągów na Pradze-Południe. Zalane ulice, samochody i tramwaje kierowane na objazdy

Poważna awaria wodociągów na Pradze-Południe. Na al. Waszyngtona, pomiędzy ulicami Kinową i Grenadierów doszło do uszkodzenia linii wodociągowej. Pod wodą znalazły się chodniki, ulice i część linii tramwajowej. Sprawą zajmuje się już pogotowie wodociągowe, a pojazdy kierowane są objazdami. Uruchomiono również dodatkową linię wahadłową. Nie wiadomo, ile potrwa usuwanie utrudnień.