wawainfo.pl > Wiadomości > Awaria wody w Ursusie, Piastowie i Pruszkowie. Autobusy na objazdach
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:21

Awaria wody w Ursusie, Piastowie i Pruszkowie. Autobusy na objazdach

Awaria wody
East News

Sucho w kranach

Na stronie MPWiK czytamy, że wody nie ma w kilkunastu budynkach w Ursusie przy ulicach: 1 maja, Bohaterów Warszawy, Nurzyńskiej, Piskorskiej i Regulskiej. Problemy są też w Piastowie przy Waleriana Łukasińskiego i Pruszkowie w nieruchomościach przy: Ciechanowskiej, Długiej, Platynowej, Rolniczej, Rysiej, Szarych Szeregów oraz Złotej.

Mieszkańcy muszą korzystać z beczkowozów, które znajdują się przy ulicy Ciechanowskiej 5 w Piastowie oraz na rogu 1 Maja i Nurzyńskiej w Ursusie.

ZTM ostrzega o utrudnieniach

Z powodu awarii zablokowana jest ulica Kościuszki w Warszawie. Jak podaje Zarząd Transportu Miejskiego, od dnia 24.01.2021r. (niedziela) od początku kursowania do odwołania autobusy linii 129, 177 i 187 zostały skierowane na trasy objazdowe.

129 tylko w kierunku krańca KOŁO: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Kompanii AK „Kordian” – Pużaka – Sławka – … – KOŁO

177 tylko w kierunku krańca WKD OPACZ: URSUS RATUSZ – … – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – … – PKP OPACZ

187 tylko w kierunku krańca STEGNY: URSUS NIEDŹWIADEK – … – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii AK „Kordian” – Pużaka – Sławka – … – STEGNY

Zawieszono też przystanki PKP Ursus 05 i Plac Tysiąclecia 01.

Awarie magistrali pruszkowskiej

To kolejna w ostatnim czasie awaria w rejonie dzielnicy Ursus i okolicznych miejscowości. Na Wawa Info pisaliśmy o uszkodzonej rurze w Alejach Jerozolimskich, która dotknęła mieszkańców kilkunastu ulic.

Z kolei w połowie stycznia podawaliśmy o problemach z ciepłą wodą i ogrzewaniem. Z powodu gigantycznych mrozów jakie nawiedziły stolicę, dochodziło do dużych awarii, które objęły prawie wszystkie dzielnice.

żródło: wawainfo.plzdjęcie główne ilustracyjne: East News

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Powiązane