wawainfo.pl > Awaria W Metrze

Awaria W Metrze

Awaria w metrze w Warszawie

Metro
15.06.2022 02:02 Awaria w warszawskim metrze. Występują utrudnienia dla podróżujących

Awaria w warszawskim metrze. Wiele osób nie może dojechać do swoich miejsc pracy. Winną jest awaria urządzeń do kierowania ruchem na Natolinie. Warszawiacy muszą przygotować się na dłuższe kursy pociągów lub ich opóźnienia.Pociągi linii metra M1 mogą doznać poważnych opóźnień. Warto wcześniej wyjść z domu, by na pewno zdążyć do pracy.- Z powodu awarii urządzeń sterowania ruchem na stacji Natolin występują utrudnienia w kursowaniu pociągów metra linii M1. Mogą występować opóźnienia i wydłużone czasy przejazdu pociągów - informuje na swojej stronie ZTM.

smiglowiec-lpr (1)
13.06.2022 02:02 Utrudnienia w kursowaniu metra. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

Utrudnienia w kursowaniu linii metra w Warszawie. Na stacji Rondo ONZ doszło do zasłabnięcia pasażera. Jak podawał Warszawski Transport Publiczny, pociągi linii M2 kursowały w pętlach. Dla pasażerów przewidziano także komunikacje zastępczą. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.- Z powodu zdarzenia na stacji Rondo ONZ pociągi linii metra M2 kursują w pętlach: Trocka ↔ Rondo ONZ oraz Księcia Janusza ↔ Rondo Daszyńskiego - przekazano w komunikacie na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.Jak udało nam się dowiedzieć od podkom. Małgorzaty Wersockiej z warszawskiej policji, na stacji metra doszło do zasłabnięcia pasażera. Informację tę potwierdził również rzecznik WTP, Tomasz Kunert. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.Dla pasażerów wyznaczono komunikację zastępczą. Autobusy linii 105, 178 (kursy skrócone do Ronda Daszyńskiego) i 255 kursowały na trasach wydłużonych do ronda ONZ.Utrudnienia zakończyły się po godzinie 10.

wawainfo.pl
19.03.2022 03:33 Potężna awaria w metrze, pociągi nie kursują niemal na całej linii

Gigantyczna awaria w metrze na linii M1. Z powodu awarii pociągi nie kursują niemal na całej trasie. Wyłączonych z ruchu jest aż 10 stacji. AKTUALIZACJA: WTP poinformował, że przywrócono ruch na całej linii.

Marek BAZAK/East News
19.03.2022 03:33 Awaria metra. Na stacji Młociny występują utrudnienia

Warszawski Transport Publiczny poinformował o awarii metra. Mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu pierwszej linii metra.

Metro problemy
19.03.2022 03:28 Awaria na linii M2. Czwartkowego poranka setki pasażerów miały problem z dojazdem do pracy

Poranne problemy w metrze. Awaria urządzeń sterowania ruchem na stacji Księcia Janusza doprowadziła do znacznych utrudnień w kursowaniu linii M2. O godz. 8 usterka została wyeliminowana, a ruch przywrócony. Problemy w metrze Pasażerowie, którzy dzisiejszego poranka udawali się do pracy linią metra M2 natrafili na utrudnienia. Wszystko za sprawą usterki, do jakiej doszło na stacji Księcia Janusza. Awarii uległy urządzenia sterowania ruchem. Pociągi kursowały na ograniczonym odcinku: Rondo Daszyńskiego – Trocka – Rondo Daszyńskiego.Na pozostałej trasie zdecydowano się na uruchomienie komunikacji zastępczej. Usterka wyeliminowana Na miejsce wystąpienia awarii wezwane zostały służby, które zajęły się naprawą dysfunkcyjnych urządzeń. Po godzinie 8 usterka została ostatecznie wyeliminowana. Zarząd metra natychmiastowo zadecydował o wznowieniu ruchu na całym odcinku trasy linii M2. Czekamy na Wasze informacjewawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.Awantura w autobusie. Kobieta z dzieckiem zwyzywała kierowcęTramwaj wypadł z torów. WTP wydało komunikat ws. objazdówMotorower rozbity, 23-latek nie miał kasku. Młody mężczyzna leży w szpitaluźródło: wawainfo.pl, warszawawpigulce.pl zdjęcie główne ilustracyjne: Marek Bazak/East News - zdjęcie ilustracyjne

19.03.2022 03:28 Usterka na M2. Aż trzy stacje metra zamknięte.

Awaria zasilania na II linii metra. Pociągi kursują na skróconej trasie do stacji Dworzec Wileński. Wygląda na to, że trudności z dojazdem mieszkańcy będą mieli przez dłuższy czas.Do usterki doszło na stacji Trocka przed godziną 10:00. Na miejsce zadysponowano wóz sieciowy z Warszawskiego Metra. Technicy lokalizują źródło awarii.Na czas działań obsługi warszawskiego metra pociągi kursują na skróconej trasie do stacji Dw. Wileński. Linia metra M2 kursuje w obiegu Księcia Janusza – Dworzec Wileński – Księcia Janusza.Trwa uruchamianie autobusowej linii zastępczej kursującej na trasie: Dw.Wileński – Al.Solidarności – Szwedzka – rondo Żaba – św.Wincentego – Kołowa – Ossowskiego – Myszkowska – Handlowa – Unicka – Trocka – Metro Trocka.O zmianach w komunikacji na tej trasie będziemy informować.

Metro Wilanowska
19.03.2022 03:28 Metro Wilanowska. Dwóch mężczyzn wbiegło do tunelu, mamy najnowsze informacje

Metro Wilanowska. Media społecznościowe obiegły doniesienia o pasażerach, którzy niespodziewanie wbiegli do tunelu metra. Mamy najnowsze informacje w sprawie. Policja wszystko potwierdziła.Starszy sierżant, Rafał Markiewicz z warszawskiej policji w rozmowie z naszą redakcją wyjaśnił, co wydarzyło się w warszawskim metrze. Przy stacji Wilanowska dwóch mężczyzn wbiegło do tunelu.

Płońsk
19.03.2022 03:28 10 stacji metra zamkniętych. Pilna akcja służb

Akcja służb w metrze. Zamknięte zostało aż 10 stacji. Wszystko przez osoby, które weszły do tunelu.Jak podaje Zarząd Transportu Miejskiego, z przyczyn technicznych pociągi linii metra M1 kursują na trasie skróconej MŁOCINY – POLITECHNIKA. Stacje: Pole Mokotowskie, Racławicka, Wierzbno, Wilanowska, Służew, Ursynów, Stokłosy, Imielin, Natolin, Kabaty zostały wyłączone z ruchu.

Utrudnienia w kursowaniu M1
19.03.2022 03:27 Awaria urządzeń sterowania ruchem na stacji Natolin. Pociągi metra dojeżdżają tylko do stacji Stokłosy

Problemy w kursowaniu pociągów I linii metra. Na stacji Natolin doszło do awarii.Powodem jest awaria na stacji Natolin.