wawainfo.pl > Wiadomości > Metro nie kursuje, pasażer spadł z krawędzi peronu. Służby muszą go wyciągać, wyłączono napięcie
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:22

Metro nie kursuje, pasażer spadł z krawędzi peronu. Służby muszą go wyciągać, wyłączono napięcie

Na I linii metra wystąpiły w niedzielę utrudnienia w kursowaniu pociągów.
metro.waw.pl

Utrudnienia w metrze

W niedzielę (06.12) około godziny 13:20 wystąpiły utrudnienia na I linii metra.

"Z przyczyn technicznych zamknięta została dla ruchu stacja metra linii M1 – Młociny. Linia kursuje w pętli Kabaty – Młocin – Kabaty. Uruchomiono autobusową linię Z kursującą na trasie Metro Młocin – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka – Żeromskiego – Sacharowa – Kasprowicza – Metro Młociny" - czytamy w komunikacie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Mężczyzna na torowisku

- Pasażer po wyjściu z windy, zamiast iść wzdłuż peronu, skierował się do krawędzi i spadł na torowisko, bez kontaktu z pociągiem, ale w związku z tym, że trzeba go wyciągnąć z torowiska na peron, zostało wyłączone napięcie na trzeciej szynie - komentuje Anna Bartoń, rzecznik warszawskiego metra.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Powiązane